Gelin Evi Yarışmacıları Kimdir? Yeliz, Duygu, Özge, Sedanur, Sümeyye

/ 26 Kasım 2018 / / yorumsuz
Gelin Evi Yarışmacıları Kimdir? Yeliz, Duygu, Özge, Sedanur, Sümeyye

Gelin Evi yarışması Showtv ekranlarında devam ediyor. Hergün bir gelinin evine konuk olunuyor. Gelin Evi, gelinin evi, gelinin kınası, gelinin çeyizi ve gelinin düğünü nasıl konularının anlatıldığı gelinlerin birbirlerine misafir olarak evi ve diğer detayları inceleyip eleştirdikleri bir program ve hafta içi hergün saat 13:00 de Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Gelin evi son bölüm, haftanın finali cuma günleri oluyor. Gelin evi haftanın birincisi gelinlerin oyları ile belli oluyor.  Geçtiğimiz haftanın birincisi Ebru gelin olmuştu. Gelin Evi Ebru gelin 30 puan ile kazandı ve altınların sahibi oldu. Bakalım bu haftaki gelinler kim? Gelin hep beraber bu haftanın gelin evi yarışmacıları kim teker teker tanıyalım.

Gelin Evi Nur Yeliz kimdir? 26 Kasım Yarışmacısı Nur Yeliz Gelin kim?

Yeliz gelin, 22 yaşında. 4 aylık evli ve ev hanımı. Bursa Orhangazi’den katılıyor. Aynaları ve takıp takıştırmayı çok seviyor.

 

Gelin Evi Duygu kimdir? 27 Kasım Yarışmacısı Duygu gelin kim?

Duygu gelin, 28 yaşında. 2,5 yıllık evli 4 aylık hamile. Muhasebeci. Bursa Nilüfer’den katılıyor. Uzun saçlarını seviyor ve asla kestirmem diyor.

 

Gelin Evi Özge kimdir? 28 Kasım Yarışmacısı Özge gelin kim?

Özge gelin, 27 yaşında ev hanımı. 1,5 yıllık evli. Bursa Gölyazı’dan katılıyor. Haftanın 3. günü yarışıyor. Kayınvalidesi ile alışveriş yapmaya bayılıyor.

 

Gelin Evi Sedanur kimdir? 29 Kasım Yarışmacısı Sedanur gelin kim?

Sedanur gelin, 24 yaşında. 3 yıllık evli ve ev hanımı. 2 yaşında bir oğlu var. Bursa Gölyazı’dan katılıyor. Yarı Arnavut yarı Karadenizliyim diyor. Haksızlığa hiç gelemiyor.

 

Gelin Evi Sümeyye kimdir? Gelin Evi 30 Kasım Yarışmacısı Sümeyye gelin kim?

Sümeyye gelin, 20 yaşında. 2 aylık evli ve ev hanımı. Bursa İnegöl’den katılıyor. Titizliğinden mutfağını günde 2 kere temizliyor.Yakınları ona gamzeli gelin diyor.

Yeni Hafta Gelin Evi Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular