Gelinim Mutfakta 10 Ağustos Kim Kazandı

/ 5 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 10 Ağustos Kim Kazandı

Zorlu bir haftayı geride bıraktık. Haftanın birincisi Gelinim Mutfakta 10 Ağustos kim kazandı 5 bileziğin sahibi kim oldu. Gelin Kaynanalar verdikleri puanlar doğrultusunda Gelinim Mutfakta 10 Ağustos haftanın birincisi kim olduğunu takip etti. Hepsinin heyecan içerisinde beklediği yarışma sonucu ve puan durumu.

Gelinim Mutfakta 10 Ağustos haftanın birincisi kim

Geçtiğimiz hafta programda rahatsızlanan Cansu hastaneye kaldırılmıştı. Hamile olan Cansu daha öncesinde programdan kendi isteği ile ayrılmış bir süre sonrasında geri gelerek iki hafta üst üste haftanın birincisi olmuştu. Ancak kendisi son bileziklerini arkadaşı Ezgi vasıtası ile alabildi. Perşembe günü yayın esnasında rahatsızlanan ve stüdyo ambulansı ile hastaneye yetiştirilen Cansu’nun bebeği oldu. Acil olarak doğuma alınan Cansu yarışmadan tekrar ayrılma kararı aldı. Onun yerine ise Ezgi yarışmaya dahil olarak Cansu’nun hak ettiği 10,000 TL değerindeki 5 bileziği aldı ve Cansu’ya götürdü. Cansu ise programı hastane odasındaki televizyonundan kucağında bebeği ile takip etti. Duru adını verdikleri nur topu kız çocuğu annesinin kokusunu içine çekiyordu.

Bu hafta Cansu’nun yerine Ezgi yarışmacı oldu. Ezgi kaynanası Reyhan Hanım ile birlikte eski yarışmacıdır. Cansu’nun da sevdiği ve arkadaş olarak görüştükleri yarışmacı ne yazık ki Cansu’nun başarısını elde edemedi ve haftanın birincisi olamadı. Ancak eleme adayı da olmadığı için haftaya şansları devam ediyor. Selen’in elenmesi ile yeni yarışmacı için boşalan yere ise programa adapte olamayan gelin ve kaynana geldi ancak konuşmaları ve fişeklemeleri ile özellikle Emine cephesinde çok ateşli bir hafta izledik. Emine ile Özlem’in arasında hafta boyu gidip gelen altınlarda haftanın birincisi kim oldu ?

Gelinim Mutfakta 10 Ağustos

İş bu sonucunda uzun uğraşlar sonunda Gelinim Mutfakta 10 Ağustos kim kazandı hanesinde Emine’yi gördük. Kendisi 10,000 TL değerindeki 5 bileziği alarak Gelinim Mutfakta 10 Ağustos haftanın birincisi kim oldu sorusunun yanıtı olarak kendisini yazdırdı. Haftanın elenen ismi ise alakalı konumuzda puanlama detayı ile birlikte verildi. Emine’ye başarılarının devamını diliyoruz. Doğum yaptığı için programdan ayrılan Cansu’yada hayat boyu mutluluklar diliyoruz. Ancak altınlara iyi alışan Cansu bu hafta da burada olsa idi Emine’ye haftanın birinciliğini kaptırmazdı. Özellikle konuşma şivesi ve tavırları ile büyük ilgi toplamış yarışmacı olan Cansu’yu unutmayacağız.