Gelinim Mutfakta 20 temmuz cuma kim kazandı

/ 20 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 20 temmuz cuma kim kazandı

Her hafta cuma günü gelinler altınları alabilmek için birbirleri ile mücadele ediyorlar. Haftanın birincisi 20 temmuz cuma günü Fatih Ürek tarafından açıklandı. Kayın valideleri ile yarışmaya gelen yarışmacılardan ise üzücü haberi Elif ve annesi Çiğdem hanım oldu. Elenen yarışmacılar üzülür iken haftanın birincisi sevinç gözyaşları döktü. Gelinim Mutfakta 20 temmuz cuma kim kazandı konusunun ayrıntıları buyurun.

Tanesinin 2000 TL değeri olduğu bilezikler için 5 yarışmacı her hafta kayın validesi ile birlikte yarışıyorlar. Bir hafta boyunca iyisi ile kötüsü ile puanları topluyorlar. Yarışma sonunda ise sadece bir kişi beş adet altın bilezik sahibi olarak 10,000 TL ile yeni haftaya hazırlanır iken en az puanı alan yarışmacı ise arkasından gelen yeni yarışmacılara yer vermek için yarışmadan eleniyor böylece her hafta yeni bir yarışmacı dahil olmuş oluyor.

Gelinim Mutfakta 20 temmuz kim elendi

Bu hafta kayın validesi ile gelinlerin yarıştığı Gelinim Mutfakta 20 temmuz cuma kim kazandı çok konuşulan bir sonuca ulaştı. Cansu Hanım bir hafta boyunca emeklerinin karşılığını almaya hak kazandı. Fatih Ürek’in açıklaması ile Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi 20 temmuz cuma günü Cansu Hanım oldu. Yarışmacımız haftanın en iyisi olduğunun açıklanması üzerine çok şaşırdı ve 10,000 TL değerindeki bileziklerini aldı. Ardında ise elenen bir yarışmacı ve annesini bıraktı.

Gelinim Mutfakta 20 temmuz kim kazandı

Bu haftaki performanslar içerisinde haftaya damgasını en az puan alarak Çiğdem Hanım ve gelini Elif oldu. Annesi gelinine çok güveniyordu bu bir gerçek. Bir anne olarak ona her ne kadar yardımcı olmuş ve kazanmasını istemiş ise de bir hafta boyunca aldıkları puan toplamına göre ne yazık ki Gelinim Mutfakta 20 temmuz cuma kim elendi sorusunun yanıtı olarak kendilerini görmekten alamadılar. Yarışmacıların kendi aralarında çoğu zaman tartışarak devam ettirdikleri programda her hafta bir önceki haftadan daha heyecanlı gidiyor.

İş bu sonucunda Gelinim Mutfakta 20 temmuz cuma kim kazandı, bilezikleri kim aldı ve yarışmadan kim elendi konularına açıklık getirdik. Gelecek haftanın yeni yarışmacısı kim olacağını merak ediyoruz. Cansu Hanım ise sevincini gelecek haftaya da taşımak istiyor. Bu hafta kazandığı 5 bilezik ile kayın validesi arasında kavga etmez ise tabi. Tüm yarışmacılara güzel program için teşekkür ediyoruz.