Gelinim Mutfakta 23 ağustos günün birincisi kim oldu

/ 23 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 23 ağustos günün birincisi kim oldu

Kanal D’nin Fatih Ürek programı bayramda da tüm hızı ile devam ediyor. Sonucuna bakacak olur isek Gelinim Mutfakta 23 ağustos günün birincisi kim oldu bu gün ne yemek yapıldı gelin ve kaynanalar arasındaki gerginliklerde neler yaşandı detaylarını inceleyelim.

Gelinim Mutfakta 23 ağustos ne yemek

Gelinim Mutfakta 23 ağustos günün birincisinden önce yaşananlara bakalım. Gelinim Mutfakta 23 ağustos ne yemek yapıldı biliyor musunuz? Patatesli kek tarifi verildi. 90 saniyede kaynanalar gelinlerine tüyolar verdi. Bu kek tuzlu olarak yapılıyor. Ve üzerine çeşitli süslemeler verildi. Ürünlerin hepsi aynı gramajda masalarda hazır ancak gelinler bu keki yapabilir mi ve hangi kaynana kime kaç puan verdi ?

Bu gün gelinler yemek yaparlarken kaynanalar ortak alana geçti. Nurten bir anda masaya koyduğu örtünün olmadığını fark etti. Reyhan kıs kıs gülmeye başladı. Nurten bir anda parladı ve burası ortak alan sen benim örtümü nasıl alırsın diye Reyhan’a kızmaya başladı. 23 ağustos Reyhan ile Nurten neden kavga etti biliyor musunuz ? Bir masa örtüsü yüzünden. Reyhan koyarsan tekrar alırım dedi Nurten de koyacağım al da görelim dedi ortalık iyice gerildi.

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Birincisi

İş bu sonucunda Gelinim Mutfakta 23 ağustos günün birincisi kim oldu biliyor musunuz? Hangi kaynana hangi geline kaç puan aldı ve finalden önceki son günde günün birincisi kim oldu? Haftanın birincisi belli olmuş oldu. Günün en düşük puanını alan gelin 8 puan ile Cansu oldu. Onu takip eden en düşük puan 10 puan ile Elif oldu. Gelinim Mutfakta 23 ağustos günün birincisi 13 puan ile Özlem olur iken Ezgi ise 11 puan aldı. Haftanın birincisi yarın açıklanacak. Bu günün birincisi 13 puan ile Özlem oldu.