Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu

/ 24 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu

Bayram tatilinde devam eden yarışma programında Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu altınları kim aldı ? Toplam da 5 adet altın bilezik haftanın birincisine takdim edildi. Bileziklerin sahibini alan gelin kaynana eğlenirken elenen yarışmacı ise cuma günü yarışmaya veda ederek pazartesi için yerini yeni yarışmacıya bıraktı.

Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Haftanın Birincisi Kim

Bayrama özel Gelinim Mutfakta yarışmacıları dün Çarkıfelek programına konuk oldular. Emre Karayel’in sunduğu yarışma programında eski yarışmacılara yer verilmişti. Bu gün ise 5 altın bileziği evine götüren yarışmacıları herkes bekledi. Haftanın son gününde yapılan tatlı gelin kaynanayı birbirine düşürdü. 24 Ağustos 2018 tarihine adını yazdıranlar şüphesiz Nurten oldu. Gelinine ve diğerlerine saldırması ile programın en reyting alan kaynanası şuanda.

Diğer yandan ise dün ortak alanda yaşanan sıkıntılar oldu. Nurten’in örtüsünü alan Reyhan bir hayli ortamı germişti. Şimdi ise haftanın birincisi gelecek haftayı merak ettirdi. 24 Ağustos ne yemek yaptılar diye merak edenlere söyleyelim menüde tatlı vardı. Tatlı sonucunda ise 3 tatlı benzer iken bir tatlı farklı idi. Ancak kaynana farklı olan benim gelinimin deyince ve hak edene değil gelinine puan vermek isteyince haftanın birincisi olamadı.

Gelinim Mutfakta 24 Ağustos kim elendi

İş bu sonucunda bayramda Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu altınları alan kim merak ediyoruz. Haberin devamı geliyor. Sayfayı yenileyerek beklemede kalın. Birazdan açıklanacak olan puan durumu ile kim elendi ve haftanın birincisini açıklayacağız.