Gelinim Mutfakta 27 temmuz cuma kim kazandı

/ 23 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 27 temmuz cuma kim kazandı

Her hafta birbirinden heyecanlı yarışma programı Gelinim Mutfakta bu haftanın birincisi kim oldu merak ediliyor. Aldıkları puanlar doğrultusunda 5 bileziğin sahibi Gelinim Mutfakta 27 temmuz cuma kim kazandı, 10,000 Tl değerindeki altınların sahibi kim oldu detayları ile bakalım.

Her hafta bir yarışmacı kayın validesi ile gülerken bir diğer yarışmacı ise elenmenin üzüntüsünü yaşıyor. Bilezik kutusu cumadan cumaya açılıyor. içerisinden tane değeri 2000 TL olan bileziklerden 5 tanesi yarışmacıya veriliyor. Ancak kavgası ile dövüşü ile bir haftayı geride bırakan yarışmacılar açıklanma anında geçirdikleri 5 dolu günü hatırlıyorlar. Keşke şunu yapmasaydım şunu ilave etseydim dedikleri bir çok şey oluyor. Son röportajlarını veren yarışmacılar biraz daha ılımlı konuşma sergilediler.

Geçen hafta elenen yarışmacı Çiğdem Hanım çok üzgündü. Gelini Elif ile birlikte elendiğinde göz yaşlarını zor tutmuştu. Aslında elenmeyi biz hak etmedik dedi. Kabul etmedi ancak yapacak bir şey yok oylama sonucuna göre en az puanı alarak yarışmadan ayrılmışlardı. Bunun yanında ise Cansu Hanım geçen hafta birinci olarak 10,000 Tl’nin sahibi olmuştu. Bu hafta aynı performansı sergileyemedi. Açıklanma durumunda Fatih Ürek’in ağzına baktı kendi adının söylenmesi için ancak geçen haftaki mutluluğu bu hafta yaşayamadı. İkinci konu ise kazananın ardından bu hafta kimin eleneceği korkusu idi.

Gelinim Mutfakta kim kazandı

Haftanın üzülerek yarışmadan ayrılan yarışmacısı annesi ile birlikte hüzünlendi. O kadar tartışma ve kavgadan sonra birbirlerine sarılan anne ile gelin romantik ve hüzünlü anılar yaşattı. İzleyicilerine son defa röportaj veren yarışmacı stüdyodan ayrıldı. Yeni haftada yeni gelecek yarışmacıya yer bırakan yarışmacı hiç ayrılmak istemedi. İşin sonucunda yarışma programı Gelinim Mutfakta kim kazandı denildiği zaman sadece bir yarışmacı birinci olacak. Kural gerekli bir yarışmacı elenecek.

İş bu sonucunda ise Gelinim Mutfakta 27 temmuz cuma kim kazandı haftanın birincisi kim çok merak ediliyor. Bileziklerin sahibi yarışmacı derin bir oh çeker iken elenen yarışmacı ise üzülerek Gelinim Mutfakta 27 temmuz cuma günü yarışmadan ayrıldı. Umuyoruz bir sonraki hafta daha kavgasız ve sükunet içerisinde gelin kayın valide programına tanık oluruz. Herkese iyi hafta sonları iyi eğlenceler gelecek hafta görüşmek üzere.