Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Kim Kazandı

/ 30 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Kim Kazandı

Her hafta 5 bileziği alarak haftanın birincisi olmak için yarışan gelin kaynanalarda Gelinim Mutfakta 30 Temmuz puanları açıklandı. Gelinim Mutfakta 3 Ağustos kim kazandı 10,000 TL değerindeki bilezikleri alan haftanın birincisi kim oldu. Fatih Ürek açıklarken kim kime kaç puan verdi hafta içerisindeki aldıkları puanlar ile birlikte detayları.

Pazartesi Günü yarışmacılar pirinçli taze fasulye pişirmeyi denediler. Yarışmada gelinler kaynanalar görmeden yemekleri yapıyor. Kaynanalar ise kimin hangi yemeği yaptığını bilmeden puan veriyorlar. Aslında program beğendikleri yemeklere puan vermeleri gerekirken kaynanalar kendi gelinlerini tahmin etmeye çalışıyor. 30 temmuz puanları açıklanırken Gelinim Mutfakta programında kaynana Nurten Özlem’e 5 puan verdi. Ancak kendi gelini olan Emine için ise 1 puan verdi. Program sonrasında ne yaptığını anlayan kaynana için iş işten geçmişti. 1-5 arasında verdiği puanlardan diğer tüm gelinlere de 1 puan vermişti. Kendi gelininin yemeği olduğuna o kadar inanmıştı ancak rakiplerine altını kaptıracak gibi duruyor.

Gelinim Mutfakta 30 Temmuz Puanları

Gelinim Mutfakta 3 Ağustos kim kazandı sorusuna yanıt için beş gün kaynanalar puan verdi. Gelinim Mutfakta 30 Temmuz puanları arasında bir trajedi de Kamile’de yaşandı. Biraz uzun dilli kaynana Özlem’e 5, Emine’ye 3 ve Cansu’ya ise 2 puan verdi. Kendi gelini olan Selen’e ise en düşük puan olan 1 rakamını armağan etti. Böylece tüm rakipleri kendi gelini karşısında güçlendirmiş oldu. Puanlamada ben kim ne yaptı ise ona puan verdim diyerek hak edene verdiğini söyledi. Zaten kötü puan geline gitti bu saatten sonra yapılabilecek en güzel yorum bu olurdu. Ancak herkese 30 ağustos günü yüksek puan verdiği için Gelinim Mutfakta 3 Ağustos birinci kim oldu dersiniz?

Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Birincisi Kim

Kaynana Fatma gelinlerin puanlarını 30 ağustos Gelinim Mutfakta sonucunda gördük. Kendisi Özlem’e 5 puan ve kendi gelinine ise 3 puan vererek kısmen tarafını tutturmayı diğer iki kaynanaya göre başardı. Diğer 2 yarışmacıya ise 1 puanı layık gördü. Kaynanalar arasındaki en başarılısı Sevgül Hanım oldu. Sizce 30 Ağustos Sevgül Hanım kime kaç puan verdi dersiniz? Kendi oğlunun eşine 5 puan verdi. Selen, Emine ve özleme ise sırası ile 1-2-3 puan vererek pazartesi gününü tamamlamışlardı.

İş bu sonucunda Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Kim Kazandı dersiniz. Haftanın ilk gününde alınan puan listesini hatırlayalım. Cansu’nun puanı : 9, Özlem’in Puanı : 14, Emine’in Puanı : 13, Selen’in Puanı : 4 olmuştu. Tüm kaynanalardan bir puan alan Selen hafta başında daha veda etmişti. 3 Ağustos birincisi ise Özlem oldu. 5 adet 10,000 TL değerindeki bileziği alarak hafta sonu tatiline girdi.

Cansu’nun kazandığı puan : 44 + 11 = 55 Haftanın birincisi olarak 3 Ağustos günü kazanan isim oldu. 5 Bilezik ile ayrıldı
Özlem’in kazandığı puan : 31 + 13 = 44
Emine’in kazandığı puan : 31 + 16 = 47
Selen’in kazandığı puan : 24 + 5 = 29 puan alarak yarışmaya veda etti. Gelinim Mutfakta 3 Ağustos günü elenen isim Selen oldu. Kendisine hayatında başarılar ve kaynanası ile güzel vakitler geçirmesini diliyoruz.