Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Elendi ?

/ 27 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Elendi ?

Her cuma günü açıklanan 5 bileziği bu hafta kim aldı. Ayrıntıları ve puanları ile Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Elendi yarışmaya veda eden isim ve 5 bileziği alan isim hakkındaki detaylar. Fatih Ürek programında reytingler devam ediyor. Yarışmanın ayrıntılarını inceleyelim.

Gelinim Mutfakta yarışmasına gelen yoğun ilgi Damat Beğendi yarışmasına başvuruları arttırdı. Kanal D’nin yeni yarışma programında kaynanalar yerine yemeklere puan verecek kişiler damat olacak. Eşlerinin yemeklerini tadıp puan verirken tabi ki kıskançlıklar kızlar tarafında ağır olacak. Bu durum kızlar arasındaki kavgalara ve eşleri arasındaki ilişkilere zede verecek düzeye çıkacak. Programın ayrıntıları alakalı konumuzda.

Bu hafta başında gelinler arasında kazanmak değil de elemek üzerine kurulu komplo vardı. Gelinler rakiplerini yarışmadan elemek için yemek yaptılar. Sinirlerinden öfkelerini burunlarından kusuyorlardı. Ezgi ile iddiaya bile giren yarışmacı Ayşenur gider dedi. Ortalığın en gergin olduğu Ağustos ayının son haftasında haftanın birincisi kim oldu ve elenen yarışmacı kim oldu. Şüphesiz Nurten Hanım her programda ayrı bir reyting. Kayın valideler arasında ekol haline gelmiş eşsiz bir kadın.

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Haftanın Birincisi Kim

Emine ve Burcu arasındaki konuşma hafta başından beri düşmedi. Tüm programın etkisini daha arttırmak amacı ile alt yapısının gücünü her zaman ön plana çıkartmayı başaran Fatih Ürek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gelinleri sakinleştirmekte zaman zaman zorlanan ünlü bazen sinirlerini kaybedecek diye korkmuyor değilim. Biz evde bir tanesi ile baş edemez iken gelin kaynanayı birbirlerine düşürdüğü gibi aynı zamanda diğer yarışmacılar arasına da düşüren yemek yarışma programı çok konuşuluyor. Damat Beğendi yarışma programı en az Gelinim Mutfakta haftanın birincisi 31 Ağustos günü kadar reyting alacaktır.

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos

İş bu sonucunda Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Elendi ? Haftanın başında aldıkları puanları ise yarışmacıların düşük olmamıştı. Pazartesi günün birincisi ise aldığı toplam 18 puan ile Ezgi olmuştu. Haftanın birincisi ise yine yarışmacı altın bilezikleri aldı. Elenen yarışmacı yerine ise pazartesi günü kim gelecek merak ediyoruz. Yarışma programına nasıl başvuru yapabilir siniz biliyor musunuz? Çok basit alakalı konumuzu okuyun ve verdiğimiz tüyolar ile form doldurun şansınızı yükseltin. Haftaya 1. olarak başlayan Ezgi 63 puan ile 5 bileziği alır iken Emine 52 puan ile elendi. Emine’nin yerine ise Perihan geldi.