Gelinim Mutfakta 7 Ağustos Günün Birincisi Kim

/ 6 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 7 Ağustos Günün Birincisi Kim

Gelin Kaynanalar gelinlerini ne kadar tanıdığını bu programda gösteriyor Gelinim Mutfakta 7 Ağustos günün birincisi kim oldu. Gelinlerin kaynanalar hakkındaki yaptıklarını Fatih Ürek konuşturarak ortaya çıkarttı. Peki günün sonunda Gelinim Mutfakta 7 ağustos kim kazandı ?

Yeni kayın valide Songül Hanım ile gelini arasında gerginlik yarışma ile birlikte arttı. Geçmişindeki tüm kirliliklerini canlı yayın kamerası önünde döktüler. Songül Hanım’ın eli yanmasına rağmen Halise gelinin evine gitmemesi hatta üzerine resim yollayın inanayım demesine tüm gelinler ve kaynanalar isyan etti. Komşusunun yemeklerini yaptığı bir gelin konumunda kaldı. Halise daha da üzerine giderek sen beni oğlundan fazla sevmiyorsun. Benim annem de benim canım. Ben seni annemin yerine koyamam sende beni oğlunun yerine koymuyorsun sadece benden hizmet bekliyorsun. Ben sana hizmetçi gelmedim bu yüzden 1 yıl kadar senin evinde zor yaşadım ve farklı eve ayrıldık dedi. Halise çok sivri dilli konuştu. Bakalım bu reytinglerden sonra 7 Ağustos günün birincisi olabilecek mi ?

Gelinim Mutfakta 7 Ağustos Günün Birincisi Kim

Gelinim Mutfakta 7 ağustos kim kazandı

Yarışmadan ayrılan Cansu için de Halise yorumlarda bulundu. Bebeğine sevinmektense altınlarına sevinmeyi tercih etti demesi Cansu’yu kızdırdı. Ben bilezikleri defalarca bebeğimden önce aldım dedi. Sen benim altınlarım ile bebeğimi ölçemezsin dedi. Halise inşallah sen alamazsın altınları senden hiç hoşlanmadım dedi. Halise ise bu yoruma karşı doğuma gidiyor aklı burada diyerek yeni polomik konusu yarattı. Cansu’nun baskısı üzerine Gelinim Mutfakta 7 Ağustos günün birincisi kim oldu.

Gelinim Mutfakta 7 Ağustos Günün Birincisi Kim oldu

Bu günün puanlaması nasıl oldu. Günün en düşük puanını alan gelinini 10 Ağustos günü için korku sarar iken en yüksek puanını alan yarışmacı altınlara bir adım daha yaklaştı. Halise 6 ağustos günün birincisi olmuştu. İlk katıldığı gün en yüksek puanı alması diğer yarışmacıları korkuttu. Puanlarına bir yenisini 7 ağustos günü ekleyen Halise haftanın birincisi olacak gibi duruyor. Özlem ise 6 ağustosta aldığı 7 puan ile elenmeme savaşı veriyor. Ona en yakın puan ile Ezgi 9 puanda 10 ağustos kim kazandıya veda eden isim. Emine ise Halise’nin puanına çok yakın olduğu için 7 ağustos günü puanları çok önemli.
Gelinim Mutfakta 7 Ağustos Günün Birincisi Kim oldu
Özlem : 7 +17 = 24
Emine : 14 +9 = 23
Ezgi : 9 +11 = 20
Halise: 16 +6 = 22 Halise 16 puandan sonra aldığı 6 puan ile birinciliği kaybetti.