Gelinim Mutfakta 8 Ağustos Puanları ve Günün Birincisi Kim

/ 8 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta 8 Ağustos Puanları ve Günün Birincisi Kim

Gelinim Mutfakta 8 Ağustos kim kaç puan aldı ve son puan durumu nedir. 10 Ağustos haftanın birincisi kim olacak az kaldı. Öncelik ile Gelinim Mutfakta 8 ağustos günün birincisi kim oldu ve puanları hakkında detaylı bilgiler. Kim kime kaç puan verdi. Yeni gelin Halise neler söyledi.

Gelinim Mutfakta 8 Ağustos kim kaç puan aldı

Pazartesi programa katılan Halise açtı ağzını yumdu gözünü. Önce Cansu’dan başladı kaynanasından çıktı. Cansu için doğumda bile buradaki bilezikleri düşünen kadın sıfatını söyler iken Cansu’nun ahını sözlü olarak aldı. Cansu’nun hakkı Halise’den çıktı. Haftaya açık ara birincilik ile başlayan Halise ne yazık ki çarşamba günü birinciliği taşıyamadı. Cansu pazartesi günü ben o bilezikleri sen TV’de beni izlerken defalarca aldım. Ancak önce hak etmek lazım inşallah sen o bilezikleri alamazsın ! Demişti. Halise’nin annesi ise neden öyle diyorsun yavrum benim ah okuma bize derken yandan gelin Halise dediklerini tekrarlayarak polomiğe devam etti. Akabinde ise Gelinim Mutfakta 8 ağustos günü polomiklerle doldu. Fatih Ürek ortamı sakinleştirmeye çalışsa da Halise kayın validesinin eli yandığında evine gidip yemek bile yapmamış. Bunu tüm anneler yadırgadı. Daha da üzerine giden Halise sen beni çocuğun kadar seviyor musun? Benim de annem var canım annemi seviyorum senin yaptırımlarından bıktığım için kocamı alıp evden ayrıldım seni görmek istemedim dedi. Halise’de bir dil var maşşallah herkesin yüreğini ağzına getiriyor. Konuşamaya başladığında programda herkes kim kaç puan aldı günün birincisi kim oldu unutuyor sadece Halise’nin sivri dilini konuşuyor mübarek. Mübarek dil, dil değil yılan yılan.

Gelinim Mutfakta 8 ağustos günün birincisi kim oldu

Özlem pazartesi günü sonuncu olarak başlamış salı günü ise birinci olmuştu. Yerini çarşamba günü koruyamadı ve günün birinciliğini Emine’ye kaptırdı. Ezgi ve Emine haftanın istikrarlı puan alan kişileri. Böyle gitmeleri durumunda Emine yada Ezgi Gelinim Mutfakta 10 Ağustos kim kazandı diye aralarında tartışacaklar gibi duruyor. Her gün ayrı bir entrikanın yaşandığı programın hızına yetişebilmek çok zor. 10,000 TL haftalık para çok iyi para. Ayrıca Türkiye’de altın fiyatlarının devamlı arttığını da düşünür isek iyi bir yatırım. 4 hafta birinci olmanız durumunda 40,000 TL gibi birikiminiz oluyor. Şu zamanda çok iyi para.

Gelinim Mutfakta 8 ağustos puanları

Gelinim Mutfakta 8 Ağustos puan durumu.
Özlem : 7 +17 = 24
Emine : 14 +9 = 23
Ezgi : 9 +11 = 20
Halise: 16 +6 = 22