Gelinim Mutfakta Cansu Neden Hastaneye Kaldırıldı Bebek Nasıl

/ 2 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta Cansu Neden Hastaneye Kaldırıldı Bebek Nasıl

2 Ağustos günü birden ambulans geldi ve Gelinim Mutfakta Cansu neden hastaneye kaldırıldı ? Hamile olan Cansu’nun bebeği nasıl. Sağlık durumundaki son dakika haberleri nedir. Fatih Ürek’in fark etmesi ile fenalaşan Cansu hastaneye kaldırılır iken puanlamayı bana haber verin demesi ile gönülleri feth etti.

Gelinim Mutfakta Cansu Neden Hastaneye Kaldırıldı

Yarışmacı geçen hafta haftanın birincisi olarak 5 bileziğin sahibi olmuştu. Ondan önceki hafta ise hamileliliği nedeni ile yarışmadan kendi isteği ile çekilmişti. Herkes tarafından sevilen izleyicisi tarafından takdir edilen sempatik ve daima gülen yüzü ile ön plana çıkan Cansu geri geldiğinin 2. haftasında bir anda canlı yayında fenalaşmaya başladı. Fatih’in sorusuna zor yanıt veren Cansu ayakta durmakta güçlük çekti. Sancıları gelen yarışmacıyı stüdyoda hazır bulundurulan sağlık ekipleri alarak ambulansa bindirdiler. Sedye üzerinde giderken puanlamayı bana haber verin demesi diğer yarışmacıların gözlerini yaşarttı. Hastaneye sev edilen yarışmacının kontroller sonucunda her hangi aksi durumu olmadığı anlaşıldı. Ancak hamilelik döneminin kritik evreleri yaklaşması nedeni ile aşırı heyecan ve yorgunluk yaşamaması gerektiğini doktoru söyledi. Peki kaldırıldığı hastaneden sonra tekrardan Gelinim Mutfakta yarışmasına dönecek mi yoksa Cansu yarışmadan ayrılıyor mu?

Gelinim Mutfakta Cansu Ayrıldı mı

3 Ağustos kim kazandı diye herkesin merak ettiği esnada fenalaşan Cansu bilezikleri koluna takamadan stüdyodan ayrıldı. Çünkü aldığı puanlar haftanın birincisi olarak Cansu’yu ilan etti. İyi haberi hastane odasında alan Cansu Gelinim Mutfakta yarışmasına devam edecek mi şuan için açıklama gelmedi. 3 Ağustos günü kendisinin yarışmaya bizzat gelip açıklama yapacağını düşünüyoruz. Olası bir durumda Cansu eğer Gelinim Mutfakta yarışmasından 3 ağustos günü ayrılır ise haftanın en az puan alan yarışmacısı Selen elenmeyecek. Onun yerine Cansu yarışmadan kendi isteği ile ayrılabilir. Selen ise 29 puan ile perşembe günü haftanın sonuncusu olmuştu. En yakın puan 44 ile Özlem onun üzerinde idi. Yaşanan kritik durumun bebeğe yansımaması herkesi rahatlattı.

Yarışmacı Cansu’nun Gelinim Sensin programında 2 ağustos günü fenalaşması üzerine kaldırıldığı hastanede durumunun iyi olduğu rapor edildi. 3 Ağustos birincisi olan Cansu’nun başına gelen talihsiz olaydan sonra yarışmaya devam edip etmeyeceğini merak ediyoruz. Kendisi bebeği ile güzel ve mutlu bir hayat sürmesi en büyük temennimizdir. Aşırı yorgunluk stres ve heyecan eğer ki bebeğin sağlığını etkileyecek ise yarışmadan ayrılması en doğru karar olacak. Yaşanan gerginlikte Gelinim Mutfakta Cansu neden hastaneye kaldırıldı sorusuna detaylı yanıt verdik. Bundan sonrası Allah’ın takdiridir. Doğuma giren Cansu bugün bir bebek sahibi olarak aramıza geri döndü. Bebeğini kollarına alan Cansu ve bebeğin sağlık durumları iyi.