Gelinim Mutfakta Emel kim ? Emel Düzelli kimdir ?

/ 9 Ekim 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta Emel kim ? Emel Düzelli kimdir ?

Gelinim Mutfakta Emel kim ? makalemize hoşgeldiniz. Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen yemek programı Gelinim Mutfakta programında geçen hafta yapılan elemenin ardından yeni hafta oldukça heyecanlı başladı. Yeni haftada yarışmaya bir gelin ve bir kaynana katıldı. İzleyiciler şimdi Gelinim Mutfakta Emel kimdir sorusuna yanıt aramaya başladı. Gelinim Mutfakta Emel kaç yaşında, nereli, instagram hesabı nedir gibi soruları sizin için araştırdık. İşte detaylar.

Gelinim Mutfakta Emel kim ?

Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta katılan isimler izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Sizler içi yeni yarışmacılarla ilgili merak edilen detayları derledik. Gelinim Mutfakta Emel kimdir sorusuyla ilgili detaylar şöyle.

Gelinim Mutfakta bu haftaki yarışmacılarından Emel Demirci Düzelli, 1 aylık evli olduğunu açıkladı. Programa gelin ve kaynana olarak Denizli’den katılıyorlar. Emel Düzelli mesleği Ziraat Mühendisi. Yeni yarışmacı programa dahil olur olmaz eşinin de fotoğrafları getirdi ve gösterdi. Daha 1 aylık evli olan Emel, haftanın 5 günü burada olunca eşini çok özlediğini dile getirdi. Oldukça dobra biri olan Emel, bilezikleri alıp gideceğim diyerek yarışmada iddiali olduğunu dile getirdi. Gelinim mutfakta emel instagram hesabı emellinna üzerinden paylaşımlarda bulunuyor. Takipçi sayısı az olsada Gelinim Mutfakta emel instagram adresinin takipçileri program sayesinde artacağa benziyor.

Gelinim Mutfakta yarışmacıları kim ? Yarışmanın konusu ne ?

Gelinim Mutfaktayı Fatih Ürek sunuyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışma haftaiçi her gün 15:45’te izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak bilezik ödülüne ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek’in eğlenceli sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün, günün birincisi belirleniyor. Günün birincisi herhangi bir ödül almıyorken haftanın birincisi gelin kaynana 5 adet altın bilezik ödülü kazanıyor.Benzer Konular