Gelinim Mutfakta Gonca Kimdir Gerçek Yaşı Kayın Validesi

/ 7 Eylül 2018 / / yorumsuz
Gelinim Mutfakta Gonca Kimdir Gerçek Yaşı Kayın Validesi

Fatih Ürek programına 10 eylül günü katılan Gelinim Mutfakta Gonca Kimdir ? Gonca’nın gerçek yaşı kayın validesi ile ilişkileri kocası ile yaşadıkları hakkındaki detayları ile Gonca kimdir inceledik. Ayşegül’ün elenmesi ile yarışma şansı bulan yarışmacıyı tanıyalım.

Geçtiğimiz haftaya damgasını Ezgi vurdu. Fotoğraf ile patiği çöpe atan Ezgi göğsünü gererek polomik yarattı. Çok istiyorsan çöpleri tek tek ara bulursun diye ters cevap verdi. Yarışmadan elenen Ayşegül ise yerini Gonca ve kayın validesi Bilge’ye bıraktı. Ezgi yeni gelecek yarışmacılar için şimdiden yeni sinsi planlarını düşünmeye başladı bile. Özellikle iğneleyici konuşmaları karşısındakini zıbanadan çıkartıyor. Oysa Ayşenur Ezgi’ye vazo almıştı ve bozuk olan arasını düzeltmek istiyordu. Paket içerisindeki vazoyu yere fırlatarak kırdı.

Yarışmadan elenen Ayşenur yerine gelen Gonca’yı ise çok zor günler bekliyor. Bilge’nin ilk evliliğinden olan çocuğudur. Bilge ise görmüş geçirmiş eyvallahı olmayan gidere gider bir kaynanadır. Gelinim Mutfakta Bilge kimdir diye merak edenler pazartesi günü şok yaşadı. Ateşlenen polomiklerde her zaman yer aldı. Gelin Gonca kimdir diye soranlara ise böyle bir kaynanın gelini yorumlar sizde. Biz tüm yarışmacılara başarı dilerken programı sunan Fatih Ürek’e de allah sabır versin diyoruz. Bu kadar polomikli kadın ile aynı yerde aynı işi yapabilmek gerçekten zor.Benzer Konular