Gerçekten Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşk yaşıyor mu ?

/ 2 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Gerçekten Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşk yaşıyor mu ?

Defne’nin gizli aşkı bulundu Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşk gerçekten yaşıyor mu resimleri fotoğrafları belgeleri ile tespit edildi. Defne Samyeli’nin sevgilisinin kim olduğu uzun zamandır merak konusu idi. Siyasiler ile de adı anılan Defne Samyeli’nin gerçek sevgilisi ortaya çıktı.

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli haberciler tarafından yakalanarak aşk yaşadıkları belgelendi. Defne Samyeli olayı doğrulamaz iken Cem Yılmaz yok öyle birşey dedi ancak çıkan haberler ve fotoğraflar alınan hediyeler öyle demiyordu. İkilinin beaber tatile gittikleri de ortaya çıkınca itiraf etmeseler de gerçek değişmedi.

Gerçekten Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşk yaşıyor mu ?

Garajında her arabanın farklı modelleri bulunan Cem Yılmaz oldukça varlıklı. Türkiyenin ilk standupçılarından tanımayanı yok. Araç serisinin içerisinde Bently Continantal araçtan şahin tarzı arabalara kadar her marka modelde aracı bulunuyor. Cem Yılmaz’ın son aldığı araba da çok konuşulmuştu. Sadece taşıtlarının yıllık vergisi milyon tl ye yaklaşıyor. Cem Yılmaz günümüze parayı seven ve herşeyi direk olarak konuşması ile giren gençliğin vazgeçemediği ilk standupçımızdır.

Defne Samyeli ise uzun zamandır aşk yaşadığı Cem Yılmaz’ı doğrulamadı. Güzellik yarışması sonucunda birinci olan Türkiye’nin gelmiş geçmiş en güzel kızları arasında adı bulunan Defne Samyeli’nin daha önce siyasiler ile de adı anılmıştı ancak haber yersiz çıkmıştı. Kanal D’nin haber sunucusu Defne Samyeli Kurtlar Vadisi dizisinde de konuk olarak rol almıştı. Uzun zamandır televizyondan uzak kalan ünlü güzel oysaki Cem Yılmaz ile sevgili imiş bugüne kadar saklı tutmuş.