Gizem ve Hakan Hatipoğlu kızının adını ne koydu?

/ 20 Ekim 2018 / / yorumsuz
Gizem ve Hakan Hatipoğlu kızının adını ne koydu?

Hakan Hatipoğlu Gizem Hatipoğlu çiftinin bir kızları oldu. Hakan Hatioğlu doğum sonrası TEVE2 kanalındaki 2. sayfa programına telefonla bağlanarak sevincini dile getirdi. Hakan Hatipoğlu kızının adını ne koydu? Canlı bağlantıda “Çok mutluyum. Hayatımda yaşayabileceğim en büyük duyguyu yaşadım. Doğuma da girdim. O heyecanı Gizem ile birlikte yaşamak istedim. Allah nasip etti. Gerçekten çok mutluyum. Normal doğum oldu. Gizem ne kadar kuvvetli olduğunu gösterdi. Diyecek bir şey de bulamıyorum” diye konuşan Hakan Hatipoğlu kızının adını Lila koydu.

Hakan Hatipoğlu kızının adını ne koydu? Hakan Gizem Hatipoğlu kızlarının adı Lila oldu

Hakan Hatipoğlu, hem ailemize, hem ülkemize layık olabilecek bir çocuk yetiştirmek için yola çıktık. Bunun nasıl bir duygu olduğunu size anlatamam. Lila’yı gördüğümüzde ağladık. Biz ismini de koymamıştık. Doktor ‘Hakan kordonu kes’ dedi. Gizem’e bakıp ‘adı ne olsun dedim’, ‘Lila’ olsun dedi. Yüzüne bakıp karar vermek istedik. Biz hastaneye bir gece önceden geldik. Gizem’in tansiyonu yükselmişti. Doğumun başladığını görünce gerekli hazırlıklar yapıldı. Çok güzel ve yorucu olmayan bir süreç yaşadık”

Hakan Hatioğlu kimdir?

Hakan Hatipoğlu kimdir ?

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 yılında İstabul’da doğmuştur. İstanbul’da Burgazada’da büyüyen Hakan Hatipoğlu, aslen Çanakkale’li.  Üniversiteyi Işık Üniversitesi İşletme Bölümünde okumuş ve mezun olmuştur. Ardından ise Yüksek Lisans yaparak İşletme üzerinden Marmara Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Üniversiteyi bitirmesinin ardından çeşitli reklam ajanslarında çalışarak iş hayatına bir giriş yapmıştır. Bu alanda başarılı ilerleyen Hakan Hatipoğlu, daha sonra kendi adına bir reklam ajansı kurmuştur.

Hakan Hatipoğlu, profosyonel olarak Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamış ve Milli takımda yer almıştır. 2013 yılında Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda mücadele etmiştir.

 

Hakan Hatipoğlu, 2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. 2010 yılında ise Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunuculuğunu yaptığı “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından oluşturulan  “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. Panama‘da yapılan yarışmada Hakan Hatipoğlu’nun şuanki eşi Gizem Akın’da vardı.  Hakan Hatioğlu, Gizem Akın ile 24 Temmuz 2010 tarihinde evlendi.

 

Hatioğlu yarışmadan sonra 2010 yılında “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Erdal Beşikçioğlu  ile beraber oynamıştır. Selim karakterini canlandıran Hatioğlu dizide 80 bölüm kalmıştır.

 

Hakan Hatipoğlu,  2015 yılında yapılan “Survivor All Star” yarışmasına ikinci kez katılarak; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin gibi isimlerle oynadı. Ancak birinciliği yakalayamadı.

2017 yılında 3. kez Survivor All Star yarışmasına katılan Hakan Hatioğlu,  ünlüler takımında başlamıştı fakat ilk bölümden gönüllüler takımına transfer oldu. Öncekilerine göre iyi bir sezon geçiren Hatipoğlu,  ilerleyen bölümlerde boynundan bir sakatlık geçirdi.  Yarışmada sonlara kadar ilerleyen Hakan, gönüllüler takımının İstanbul ödülünü kazanmasıyla birlikte yarışma devam ederken İstanbul’a geldi.  Hakan Hatipoğlu bebeği olacağı haberini eşi Gizem Hatioğlu’dan burada öğrendi. Oldukça duygulanan Hakan,  çok mutlu oldu.

 

Hakan Hatipoğlu Gizem Hatipoğlu çiftine mutluluklar diler, kızlarını sağlıklı sıhhatli şekilde büyütmelerini temenni ederiz.