Gönüllüler Survivor Panorama 29 mayıs programı

/ 29 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Gönüllüler Survivor Panorama 29 mayıs programı

Gönüllüler Survivor Panorama 29 mayıs programı izle ile ilk sıralarda yer alan reyting rekortmeni TV8. Gönüllüler Türkiye ödülünü kazanmaları ile Survivor Panorama 29 programına konuk oldular. Hepsinin birbirinden farklı mesajları vardı. Gönüllüler Panorama’da ne mesajlar verdiler. Survivor Panorama 29 mayıs izle yada Survivor 2018 panorama gönüllüler konuk izle sizin için ayrıntılarını ekledik.

HEr yarışmacının kendi hayalleri var. Kimisi ün için yarışıyor kimisi geleceği için. Zorlu parkurlarda aç mücadele ediyorlar. Geceleri yengeçler içerisinde uyuyorlar. Börtü böcek sayısız. En büyük ziyafetleri eğer ki denizden balık tutmayı başarabilirler ise oluyor. Balığı tutabilmek için gerekli yeterli ekipmanları bulunmuyor. Kendi hayatlarını bir adada Robinson gibi kendileri kuruyorlar. Ancak birbirleri arasındaki kavgalar da hiç bitmiyor. Son zamanlarda gönüllüler takımı arasında pek kavga olmasa da ünlüler takımı alev alev yanıyor.

Türkiye ödülünü kazanan gönüllüler takımı 29 mayıs Survivor Panorama izle için ekranları kilitlettiler. Yarışamacılar Survivor tarihinde bir ilke imza attı. Adadan elenmeden ayrılıp canlı yayın programına katıldılar. Ünlüler takımı ise adada birbirlerini yerken takım ruhunu oluşturmuş olan gönüllüler takımı Survivor Panorama 29 mayıs izleyicisi ile buluştular. Her birinin farklı mesajları vardı. Yarışmacılar için bu ödül daha çok verecekleri sosyal mesajlar ile sms toplama yarışı olarak görüldü. İki takım arasındaki söylenilene göre halk bizi daha iyi tanıyacak ve kendimizi ifade etmiş olacağız böylece daha çok sms alma ihtimalimiz olacak dedi.

Gönüllüler Survivor Panorama 29 mayıs programı izle yayınlandı. Akşam dizilerinden daha çok reyting alan programda Murat’ın söylediği sözler ve mesajlar dikkat çekti. Kendinden o kadar emin cümleler kurdu ki herkes hayrete düştü. Hilmicem ise kendi filmini izlemek için sinemaya gitmeye vakit ayırdı. Kendi filmini yarışmacımız sinemada izleme fırsatı buldu. Gala gecesini kaçırması nedeni ile buna da şükür diyerek Acun’a teşekkür etti.

Damla Türkiye ödülü için en çok heyecanlandığını belirtti ve sabaha kadar uyuyamadığını söyledi. Gözüne uyku girmeyen Damla Survivor Panorama gönüllüler 29 mayıs izleyicisine ne mesajlar söyledi ve Damla’yı diğer yarışmacılardan ekstra heyecanlandıran ne vardı.