Güldür Güldür Show 13 haziran saat kaçta yayınlanıyor

/ 13 Haziran 2018 / / yorumsuz
Güldür Güldür Show 13 haziran saat kaçta yayınlanıyor

Ali Sunal’ın sunduğu program İftar nedeni ile saati değişenler arasında yer alıyor. Komedi programı Güldür Güldür Show 13 haziran saat kaçta yayınlanıyor sorulan sorular arasında. Komedi programının yeni bölümü 13 haziran saat kaçta Show Tv yayın akışı ne diyor.

Show Tv haberlerin arkasından sunduğu program ile arasına 45 dakikalık ramazan nedeni ile iftar programı koydu. Mustafa Karataş’ın sunduğu iftar programının hemen ardından ise Güldür Güldür Show 13 haziran 20:45’te yayına girecek. Gece 24:00 a kadar devam edecek programda yeni skeçler olacak. Sürpriz oyunlar ile profesyonel Türk Sineması oyuncusu Kemal Sunal’ın eğitimini verdiği oğlu tarafından yönetilen program çok seviliyor.

Sezon dizilerinin bitmesi nedeni ile reytingleri üzerine çeken yarışma programları arasında yükselişteki TV kanallarından birisi. Bu akşam sadece 45 dakika gecikmeli olarak Güldür Güldür Show 13 haziran izle seyircisi ekranlardaki yerinizi alabilirsiniz. Dizinin bitiminden sonra gece olduğunu saate baktığınızda anlayacaksınız. İzlerken zamanın nasıl kayıp aktığını göremeyeceğiniz Güldür Güldür Show 13 haziran yeni bölümü saat kaçta olduğunu yayınladık. Tekrarı zor bulunan programı yayın saatinde izlemenizi tavsiye ediyoruz.Benzer Konular