Gülperi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor

/ 13 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Gülperi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor

Yaz sezonu dizilerinin bir bir final yapması ile yeni projeler açıklanıyor. Star Tv 2018 eylül sonunda Nurgül Yeşilçay ile Gülperi tekrarı olmayan dizisi için anlaştı. Ünlü güzel gelecek sezonda bizleri dram dolu dizi sahneleri ile etkileyecek. Peki Gülperi tekrarları ne zaman hangi gün yayınlanıyor ve genel özetler hakkında işte detaylar.

Gülperi tekrarı

Nurgül Yeşilçay 42 yaşında olmasına rağmen bir çok genç kızdan daha güzel ve diri duran güzelliği ile ön plandadır. Türk sinema tarihinin unutulmaz filmlerinde baş rol oynamıştır. Son zamanlardaki projelerinde beklenen reyting sağlanmamış olsa da ilk sıralamalara her zaman girmiştir. Soğuk kanlılığı ile muhteşem oyuncunun Gülperi dizisi için hazırlandığını öğrendin. Aynı zamanda Star Tv bünyesinde Geleceğin Starı programında juri üyesidir.

Geleceğin Starı programında juri

Oyuncu Star Tv içerisinde 2018-2019 projesi için bir sezonluk anlaşma imzaladı. Kendisi karşımıza Gülperi olarak çıkacak. Gülperi tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı. Tanıtımı hem Star Tv ekranlarından hem de Youtube aracılığı ile tüm sosyal medyada yankı yapacak dizi hakkındaki konuları sitemizden takip edebilirsiniz. Başrol oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay rolünü iyi yapacağına yaptıklarından eminiz. Asmalı Konak dizisi ile şuanda halen tüm Orta Avrupa bölgesinde gösterimde olan yapımı tüm dünyada izlenmektedir. Dublaj ve alt yazılı olarak yayınlanan dizinin bölümleri yabancı izleyiciler tarafından da takdir edilmektedir.

Gülperi tanıtım fragmanı

Star Tv Gülperi tekrarını ilk bölüm ardından hemen başlatacak. Ancak o gün müsait olmamanız durumunda pazar günü 15:00 ve pazartesi 10:00 saatlerinde ilk bölüm tekrarı yapılacak. Detaylı yayın akışı ise sitemizde güncellenecek. Gülperi ilk bölüm tekrarı izlemeniz açısından çok önemlidir. Bundan sonraki bölümler ilk bölüm üzerinden devam edecektir. Dram sahnelerinin çok fazla olacağı ve tabi ki olmazsa olmaz Nurgül Yeşilçay aşk sahneleri çok konuşulacak.

Gülperi dizisi tekrarı

İş bu Gülperi Tekrarı ne zaman yayınlanıyor saat kaçta tüm bilgileri liste halinde bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlerden ricamız dizi hakkındaki yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yazdığınız yazıları hem dizi yapımcıları hem de sitemizin okurları görmektedir. Aynı anda iki projede yer alacak Nurgül Hanım şimdiden ağır tempo için hedeflerini belirlemiş görünüyor. 42 yaşında olmasına rağmen temponun onun için sadece bir idmandan ibaret olacağını biliyoruz. Güzel oyuncuya Gülperi dizisi için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Nurgül Yeşilçay Gülperi


İlkay Alban İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur.


Benzer Konular