Gülperi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor

/ 13 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Gülperi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor

Show TV’nin yeni sezona damga vuracak dizisi Gülperi dizisi olacak. Yapımını TİMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, senaryosunu ise Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı var.  Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı dizi ilk iki bölümüyle ekranlara geldi.  Gülperi yeni bölümleri her cuma yayınlanırken Gülperi Tekrarı ise hafta içi yayınlanıyor.

Gülperi tekrarı

Nurgül Yeşilçay 42 yaşında olmasına rağmen bir çok genç kızdan daha güzel ve diri duran güzelliği ile ön plandadır. Türk sinema tarihinin unutulmaz filmlerinde baş rol oynamıştır. Son zamanlardaki projelerinde beklenen reyting sağlanmamış olsa da ilk sıralamalara her zaman girmiştir. Soğuk kanlılığı ile muhteşem oyuncunun Gülperi dizisi için hazırlandığını öğrendin. Aynı zamanda Star Tv bünyesinde Geleceğin Starı programında juri üyesi idi.

Geleceğin Starı programında juri

Oyuncu Showtv içerisinde 2018-2019 projesi için bir sezonluk anlaşma imzaladı. Kendisi karşımıza Gülperi olarak çıkacak. Gülperi tanıtım fragmanı çıktığında aşağıda izleyebilirsiniz. Tanıtımı hem Show tv ekranlarından hem de Youtube aracılığı ile tüm sosyal medyada yankı yapacak dizi hakkındaki konuları sitemizden takip edebilirsiniz. Başrol oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay rolünü iyi yapacağına yaptıklarından eminiz. Asmalı Konak dizisi ile şuanda halen tüm Orta Avrupa bölgesinde gösterimde olan yapımı tüm dünyada izlenmektedir. Dublaj ve alt yazılı olarak yayınlanan dizinin bölümleri yabancı izleyiciler tarafından da takdir edilmektedir.

Gülperi tanıtım fragmanı

Show tv Gülperi tekrarı ilk bölümden hemen sonra yayınlanmıştı. Ancak o gün müsait olmamanız durumunda haftaiçi ve haftasonu gülperi tekrar bölüleri yayınlanacak. Detaylı yayın akışı ise makalemizin alt kısmında güncellenecek. Gülperi ilk bölüm tekrarı izlemeniz açısından çok önemlidir. Bundan sonraki bölümler ilk bölüm üzerinden devam edecektir. Dram sahnelerinin çok fazla olacağı ve tabi ki olmazsa olmaz Nurgül Yeşilçay aşk sahneleri çok konuşulacak.

Gülperi dizisi tekrarı

İş bu Gülperi Tekrarı ne zaman yayınlanıyor saat kaçta tüm bilgileri liste halinde bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlerden ricamız dizi hakkındaki yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yazdığınız yazıları hem dizi yapımcıları hem de sitemizin okurları görmektedir. Aynı anda iki projede yer alacak Nurgül Hanım şimdiden ağır tempo için hedeflerini belirlemiş görünüyor. 42 yaşında olmasına rağmen temponun onun için sadece bir idmandan ibaret olacağını biliyoruz. Güzel oyuncuya Gülperi dizisi için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Nurgül Yeşilçay Gülperi

 

Gülperi tekrarı aşağıdaki günler yayınlanıyor.  Eylül ayı Gülperi Dizisi tekrarı için geçerlidir.  Ekim ayı tekrarlar saat değişikliğine uğrayabilir.

24 Eylül Pazartesi 00:15
25 Eylül Salı 09:45
25 Eylül Salı 03:45 (Çarşamba)
26 Eylül Çarşamba 04:15 (Perşembe)
27 Eylül Perşembe 00:30
28 Eylül Cuma 20:00 (Yeni Bölüm)
29 Eylül Cumartesi 14:00
29 Eylül Cumartesi 00:15
30 Eylül Pazar 20:00

 Benzer Konular