Gülperi Yeni Bölümleri Hangi Gün Yayınlanıyor

/ 13 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Gülperi Yeni Bölümleri Hangi Gün Yayınlanıyor

Show Tv’nin yayımladığı Nurgül Yeşilçay dizisi Gülperi yeni bölümleri hangi gün yayınlandığı konusunda çok fazla soru geliyor. Dizinin detaylı yayın akışını verdiğimiz konumuzda ayrıca kaçırdığınız Gülperi tekrar bölümlerini de bulabilirsiniz. Senaryosunun Tims yapım firmasının elinde olduğu projenin çekimlerine Ağustos ayı itibari ile başlandı.  Gülperi yeni bölümleri her Cuma saat 20:00 Show tv ekranlarında olacak.

Gülperi Tekrar

İlk bölümün Show Tv kanalında büyük ilgi görmesinin ardından Gülperi yeni bölümleri hangi gün yayınlandığı araştırılmaya başlandı. Özellikle sosyal medyada büyük yankı yapan dizi tekrar bölümleri ile de yeterli reytingi toplayarak sezonun en iyi ilk 10 dizisi arasına aday gösterildi. Yıl sonuna kadar reytingleri elinde tutması durumunda bir çok diziyi geride bırakacağı kesin. Dizi oyuncuları hakkında detaylı bilgileri sizlere vermek isteriz.

Gülperi Yeni Bölümleri Hangi Gün

Timuçin Esen 44 yaşında sinema ve tiyatro alanında profesyonel oyuncudur. Bir çok ödül sahibi oyuncu Nurgül Yeşilçay ile birlikte çekecekleri dizi Gülperi için hazırlıklara başladı. Sema Ergenekon ile Eylem Canbolat’ın yazdığı senaryo Tims yapım tarafından incelendikten sonra Show Tv için onay aldı ve çekimleri yapıldı. Bir sezon üzerinden anlaşma sağlayan dizi gelecek sezonda da yine aramızda olacak diziler arasında yer alıyor. Sizlerden gelen yorumlar son derece önem kaydediyor Gülperi yeni bölümleri yayınlandığı gün diğer kanallarda düşüş oluyor.

Timuçin Esen

Senaryo tüyolarından edindiğimiz bilgi Gülperi çocukları için hukuksal yollara başvurmuştu. Avukat Kadir Aydın ile anlaşan Gülperi’nin tek hayali çocuklarının velayetini alabilmek. Ancak güzelliği avukatın da gözüne takılacaktır. Hem ona yardım edecek hem de gözünün kaydığı Gülperi için duygusallık hissetmeye başlayacak. İlk zamanlar buna hayır dese de Gülperi etrafında kimse olmadığını hissedecek ve yalnızlığını beraber aşmaya başlayacak. Tabi ki bu durum psikolojik olarak süreç isteyecek. Türk dizisi olunca uzun uzun çekilen dram sahneleri ile ikili arasındaki yakınlaşmayı izleyeceğiz.

Gülperi Yeni Bölüm

İş bu neticesinde Gülperi Yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor hakkında detaylı bilgiyi sizlerle paylaştık. Show Tv ekranlarında düzenli olarak ana haber bülteninden hemen sonra dizinin yeni bölümlerini izleyebilirsiniz. Dizi hakkındaki yorumlarınızı da sitemiz aracılığı ile yayımlayabilirsiniz. Gülperi çocuklarının velayetini alabilecek mi senaryoda gizli. Bizim sizlere vereceğimiz bilgi ise bu konu için ilk sezon mümkün olmayacak. Ancak siz bizden duymuş olmayın. Dizi yapımcısının eylül sonu itibari ile yayına başlattığı dizi hakkında detayları sitemizden takip edin.

Gülperi Yeni Bölümleri Hangi Gün ve Tekrarı

Gülperi yeni bölümleri her Cuma saat 20:00 Show tv ekranları olmaya devam ediyor.

 Benzer Konular