Hade Be Oğlum Filmi TV’de ilk kez Fox TV’de yayında olacak

/ 15 Eylül 2018 / / yorumsuz
Hade Be Oğlum Filmi TV’de ilk kez Fox TV’de yayında olacak

Koray Şahin ile Fırat Parlak’ın ortağı olduğu 25 Film ve FOX’un ortak yapımı olarak hayata geçen, bir babanın oğlu için verdiği çabayı, harika görüntüler ve duygu yüklü bir senaryoyla beyazperdeye taşıyan Hadi be Oğlum filmi 16 Şubat 2018 tarihinde seyirciyle buluştu. Sinemada izleyemeyenler için ise Hade Be Oğlum Filmi TV’de ilk kez Fox TV’de yayında olacak. Hade Be Oğlum Filmini İzlemek için telefonunuza kayıt yapmayı unutmayın 18 Eylül Salı günü Fox Tv ekranlarında Saat 20:00’de yayınlanacak.

Hadi Be Oğlum İzle

Hadi Be Oğlum filminin konusu şu şekilde;

Ali balıkçılık yaparak geçimini sağlamaktadır, hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek amacı oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan biraz farklıdır. İletişim sorunları yaşayan Efe, diğer çocuklar gibi gülüp oynayabilen ve duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Ali oğluyla ne kadar bağ kurmaya çalıştıkça daha da karamsar düşünceler hissetmektedir. En büyük isteği ise, görünüşte tepki vermeyen oğlunun onun duygularını anladığını bilmektir.

Ali, kendi babasının annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü taşımakta ve oğluna duyduğu sevgi, kendisini ayakta tutarken oğlu Efe’nin de hayatını şekillendirecektir. Bir baba oğul hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmeni Bora Egemen. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Ali’nin oğlu Efe’ye genç oyuncu Alihan Türkdemir hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Büşra Develi ve Yücel Erten gibi isimler de yer alıyor.

Hadi Be Oğlum İzle

Hade Be Oğlum Filmi TV’de ilk kez yayınlanacak olup tekrarı yine Fox Tv ekranlarında olacaktır. Hade Be Oğlum Filmini İzlemek için mutlaka ekran başındaki yerinizi alıp önceden mısır patlatmayı unutmayın. İyi seyirler.Benzer Konular