Haldun Dormen Çukur dizisinde hangi rolde

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Haldun Dormen Çukur dizisinde hangi rolde

Show Tv reyting için son hamlesi ile Haldun Dormen Çukur dizisinde hangi rolde oynayacağını konuşuyor. Şok bir karar ile Çukur dizisinde Haldun Dormen devam edecek mi yoksa sadece konuk oyuncumu mu olacak dizideki adı ve rolü ne olacak hepsi haberimizde.

1928 doğumlu Haldun Dormen aslen Mersinli’dir. Geçtiğimiz ay 90. yaşına bastığını açıklayan Haldun Dormen 90 yaşında Çukur dizisine dahil oldu. Zamanında Galatasaray Lisesi ve Robert Lisesi’nden mezun olarak Yale Üniversitesi’ni kazanmış lisans mezunudur. Ünlü tiyatro ve sinema filmlerinden tanıdığımız oyuncu pazartesi akşamı Çukur dizisindeki sahnelerde yer alacak. Nerde Kalmıştık ve İkinci Perde kitapları ile dikkat çekmiş Atatürk ile aynı zamanda yaşamıştır.

Çukur 28. bölümde Haldun Dormen sahnelerini görmek için pazartesi akşamını ip ile çekiyoruz. Bundan önce Dadı, Yeşil Işık, Bozuk Düzen gibi birçok tv serüveninde yer alan usta oyuncudan şuan için daha büyük deneyime sahip kimse yok.

Eskilerin ve yenilerin herkesin tanıdığı Haldun Dormen Çukur dizisinde hangi rolde oynayacağı konusu ve dizideki adının ne olacağını merak ediyoruz. Çukur 28. bölüm Haldun Dormen sahneleri ile nefes kesecek.