Halka dizisi tekrarı hangi gün yayınlanıyor?

/ 8 Kasım 2018 / / yorumsuz
Halka dizisi tekrarı hangi gün yayınlanıyor?

TRT 1 çok yakında yeni bir diziye başlıyor. Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel ve Hazal Subaşı başrolleri olan Halka dizisi tekrarı hangi gün yayınlanıyor? sizlere bu makalemizde Halka dizisi tekrarları hangi günler bilgi vereceğiz.  Öncelikle diziden biraz bahsedelim.

Halka dizisi yeni bölümleri hangi gün? Ne zaman? Saat Kaçta?

Çekimleri 15 Kasım’da başlayacak olan dizinin Aralık ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Adını, simgesi üç halka olan 40 yıllık bir suç örgütünden alan Halka dizisi, Kaan ve Cihangir adlı iki gencin intikâm hikayesini etkileyici bir dille ekrana taşıyor. Dizide Kaan karakterini Kaan Yıldırım, Cihangir karakterini ise Serkan Çayoğlu canlandırıyor. Halka dizisi kadın başrol karakterleri olan Müjde karakterini Hande Erçel, Bahar karakterini ise Hande Subaşı canlandıracak.

Halka dizisi tekrarı hangi gün? Halka tekrarları ne zaman?

Halka dizisi, TRT 1 yayın akışı belli olduğunda sizlere bu sayfadan güncel bilgileri ileteceğiz. Bildiğiniz gibi dizi piyasası oldukça hızlı hareket ediyor. Bazı diziler yayından kalkıyor bazı diziler yayına başlıyor. Böyle bir ortamda yapımcılar dizisini en uygun güne koymak istiyor bu hangi gün uzun tartışmalar sonucu belli oluyor. Yapımcılar en çok reyting alacakları gün dizinin ekrana gelmesini talep ediyorlar. Kanal yöneticileri ise diğer dizilere göre reklam anlaşmalarına göre dizilerin günleri belli olur diyorlar. Halka dizisi yeni bölümleri hangi gün yayınlanacak ise fragman çıktığında belli olacaktır. Böylece Halka dizisi tekrarı sizlere gün ve saat kaçta yayınlanacak ise bilgisini bu sayfadan vereceğiz. Halka dizisi başlamadan önce Halka dizisi oyuncuları hakkında bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz. Bizi  takip etmeyi unutmayın.

 Benzer Konular