Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle Tv’de ilk kez

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle Tv’de ilk kez

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle Tv’de ilk kez hangi kanalda ne zaman yayınlanacak. Han Solo izle sinemalarda İnternette ve televizyonda nereden nasıl Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle sizin için tüm detayları. Sinemalardaki film Bir Star Wars Hikayesi izle filmi geldimi. Sinema filmi Han Solo full izle sizin için detayları ile sitemizde. Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Düblaj izle olarak yayınlanmıştır.

Han Solo izle için beklenen tarih geldi ve 25 mayıs günü Türkiye’de sinemalara giriş yaptı. Film aynı zamanda internette de çok aranan film oldu. En çok merak edilen konu ise televizyon kanallarından hangisi ne zaman Han Solo filmini verecek. Yılların Star Wars filminden esinlenilmiş eşsiz uzay filmi aksiyon macera savaş her alanı içine almış muhteşem bir Lucas Film yapımıdır. 2018 yapımı olan film IMDB puanı 7’den fazla olan filmler arasındadır. 7,2 puanı ile son derece etkileyici filmdir.

Han Solo dünyanın en iyisi olmak için Chewbacca ile yola çıkıyor. Yıllardır yanından ayırmadığı dostları Lando Calrissian ve Qi’rada Han Solo izle için yanında eşlik ediyor. Tüm dünyanın takip ettiği bu ayın en iyi aksiyon ve macera filminde birçok esindi Star Wars filminden geliyor. Bu yüzden dolayı Han Solo Bir Star Wars Hikayesi izle olarak filmin adında karşımıza çıkıyor. Filmin fragmanı haberimizin detaylarında mevcut olup filmin gerçeğini hangi televizyon kanalı Türkiye’de yayınlayacağı henüz belli değildir.

Han Solo Bir Star Wars Hikayesi izle

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi yönetmeni kim diye merak ediyorsanız Oscar ödülünü kazanmış usta bir yönetmen vardır. Daha önce bilinen filmler Apollo 13, Akıl Oyunları filmlerinin yanı sıra Simpson dizisinin de yönetmeni olan Ron Howard oluyor. Teknolojinin kullanılması ile muhteşem 2018 yılına yakışır bir film geldi. 135 dakikalık filmin yapımı Amerika Hollywood stüdyolarında tamamlandı. Orjinal dili İngilizce olarak yayınlanan film ülkemizde Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi dublaj izle olarak sinemalardaki biletlerini satmaya başladı bile. Televizyonlarda da aynı şekilde Türkçe dublaj olarak yayınlanacak.

Han Solo izle Bir Star Wars Hikayesi tv de ilk kez

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi senaristleri Jonathan ve Lawrence Kasdan. Baba oğul muhteşem Star Wars serisinin sahipleridir. 35 yıl önce yazdıkları bir senaryodan esinlenerek yazdıkları yeni filmin senaryosunun altında aslında çok 35 yıllık birikim yaşıyor. Yıllardır kafalarında olan bu senaryoyu tamamlayıp çekimlerini tamamlamanın tadını yaşıyorlar. Baba oğul yazdıkları yeni film Han Solo izle kelimeleri ile büyük hit yaptı. Han Solo hatırlarsanız 1977 yılında ilk ateşi eden kişinin adı idi.

Han Solo Bir Star Wars Hikayesi izle

2017 de yaptıkları film ile toplam 1,5 milyar dolar dünya çapında hasılat yapan senaristler şimdi yeni filmleri için ne kadar bütçe harcandığını henüz açıklamadı. Han Solo filmi için harcanan bütçenin 250 milyon dolardan fazla olduğu tahmin ediliyor. Filmin Amerika’da gösterime girmesi ile ilk haftada 200 milyon dolardan fazla hasılat beklediklerini ve dünya genelinde 1 milyar dolardan fazla gelir elde edeceklerini planlıyorlar. Han Solo izleyicisi ile Türkiye’de 25 mayısta buluştu.

Han Solo oyuncuları kim

Alden Ehrenreich henüz 1989 doğumlu ve 28 yaşında. Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelen genç oyuncu birçok ödüle sahip. Ödülleri arasında ise film yıldızları arasında en çok öpüşme sahnesi çeken aktrisler arasında aday gösterildi. Evli olan Alden Ehrenreich bir çocuk babası. Alden aynı zamanda dünyanın en ünlü üniversitelerinden birisi olan New York üniversitesi mezunu. 176 Cm boyu ile genç kızların gözdesi Alden Ehrenreich Han Solo izle filminin başrol oyuncusu.

Han Solo izle Alden Ehrenreich

Woody Harrelson 1961 Teksas doğumlu. Hollywood yıldızları arasındaki yerini daha çok genç yaşında aldı. Babası Charles Voyde Harrelson işlediği cinayet ile aranan isim ve zamanın haber kanallarının hiti oldu. Annesi ile babası 1964 yılında ayrıldılar ve Woody babasız büyüdü. Komedyen kişiliği ile tanansa da ABD kurallarına aykırı davranmaktan 2 defa hüküm giyen Woody Harrelson alkollü araç kullanmak ve taksi şöforüne mukavemet suçlarından tutuksuz yargılandı. Woody birçok dalda ödül almış bir oyuncu olarak Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle başrol oyunculuğuna layık görüldü.

Han Solo Bir Star Wars Hikayesi basrol oyuncuları Woody Harrelson

Emilia Clarke Game of Thrones dizisinin başrol oyuncusudur. Dizinin sezon arasına girmesi ile usta oyuncu araya Han Solo filmini sıkıştırmayı başarmış ve başrol oyunculuğunu yapmıştır. Emilia Clarke henüz 1986 doğumlu 31 yaşındaki genç yıldızdır. Aslen İngiliz’dir. Bunu teninin beyazlığında da görebilirsiniz. 157 cm boyu vardır ve bekardır. Scream en iyi kadın oyuncu çıkış ödülünün sahibidir. Bir Star Wars Hikayesi izle için başrol oyunculuğu yapmıştır.

Film henüz Tv de hangi kanalda yayınlanacağı belli değil. Ancak yayınlanacağı kanalın yayın akışı ile birlikte sitemizde bilgisini vereceğiz. Öncelik ile ülkemizde dublaj ile yayına giren sinema filmini yerinde izlemenizi tavsiye ederiz. Sinema atmosferinin kattığı hava ve ses efektleri ile eşsiz unutamayacağınız bir film olacak.

Han Solo izle Bir Star Wars Hikayesi Emilia Clarke

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle Tv’de ilk kez yayınlanacak filmin orjinal fragmanı