Hayat Bazen Tatlıdır neden final yaptı?

/ 30 Nisan 2017 / / yorumsuz
Hayat Bazen Tatlıdır neden final yaptı?

Bu sezonun flaş dizilerinden birisi olan Hayat Bazen Tatlıdır, final yaparak ekrana veda etti. Dizinin neden bittiği konusunda ise detaylar belli oldu. Son haftalarda yaşanan reyting kaybından dolayı ekrana veda edeceği belirtildi. Ekranların fenomen dizisi reyting yüzünden veda edeceği belirtildi.

Star TV’de yayınlanan ve ilk bölümüyle reyting sıralamasında 1 numaraya oturan Hayat bazen tatlıdır dizisi genç bir öğretmenin öğrencileriyle nasıl iletişim kurulması gerektiğini ve her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenilmesi gerektiğini anlatan bir dizidir.

Konusu gereğiyle gençlere daha çok hitap eden bu dizi hakkında nisan ayında final yapacağı konusunda haberler çıkmaya başladı. Hayat bazen tatlıdır dizisinin takipçileri bu duruma hayli üzülecek olduğundan ısrarla devam edilmesi bekleniyor. Yönetmenin Hamdi Alkan olduğu Hayat bazen tatlıdır dizisinde gösterilen performans ve verilen emekler dizinin gerçek kalitede olmasını sağlıyor. Örnek öğretmen rolünde oynayan Birce Akalay ise; bu konuda son derece başarılı iş çıkartıyor.