Hayat Sırları dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

/ 21 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Hayat Sırları dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

Most Production tarafından Star TV için yepyeni bir dizi hazırlanıyor. İsmi Hayat Sırları olan yapımın oyuncuları ve diğer detayları belli oldu.

Yeni dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan ile Ekin Koç yer alıyor. Güçlü kadrosu ve konusu ile adından söz ettirecek olan yapım için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

DİZİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLAMIŞTIR.

Senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı dizinin Star TV ekranlarında başlayacağı belirtildi. Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan ve Devrim Yakut’un yer aldığı ‘Hayat Sırları’ Ekim sonunda Star TV’de ekranlarında yayınlanacak.

DİZİNİN KONUSU
Büyük hayalleri olan yönetmen Burak ile işinde gerçekten başarılı avukat Seher’in sancılı aşk öyküsüne ve Seher’in ailesinin sürprizlerle dolu hayatının anlatılacağı Hayat Sırları geliyor.

HAYAT SIRLARI OYUNCULARI İSİMLERİ KARAKTERLERİ
Ekin Koç -Burak

21 Haziran 1992 yılında Antalya’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, rol aldığı Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem yapımları ile adından söz ettirmiştir.

Hazar Ergüçlü – Seher

1 Ocak 1992 yılında Kıbrıs’da dünyaya gelen ve oynadığı Kuzey Güney, Medcezir, Analar ve Anneler ile Yüksek Sosyete dizileri ile büyük ses getirmiştir.

Ahmet Mümtaz Taylan

12 aralık 1965 yılında dünyaya gelen ve eğitimini Hacettepe üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü olarak tamamlayan tecrübeli isim, geçtiğimiz sezonlar boyunca Yılan Hikayesi, Çapkın, Ezo Gelin, Hayat Apartmanı, Son Bahar, Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim ve Hayat Şarkısı isimli dizilerde rol almıştır.

Devrim Yakut

27 Mayıs 1968 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Rol aldığı yapımlar arasında Unutma Beni, Keşanlı Ali Destanı, Annem Uyurken, Ben Onu Çek Özledim, Home Ofis ile Cesur ve Güzel dizileri yer almaktadır.

Olgun Toker
12 Mart 1988 senesinde Mersin’de dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alarak profesyonel olmuştur. Rol aldığı diziler şöyle: Son, Karadayı, Benim Adım Gültepe ve Hayat Şarkısı

Eylül ayında başlayacak olan dizinin tanıtım fragmanı ve diğer detayları geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Benzer Konular