Hayati ve Diğerleri 1. bölüm 19 haziran Kanal D

/ 19 Haziran 2018 / / yorumsuz
Hayati ve Diğerleri 1. bölüm 19 haziran Kanal D

Beklenen bir diğer yaz dizisi olan Hayati ve Diğerleri 1. bölüm izle 19 haziran Kanal’D ekranlarında yayınlandı. Dizinin ardından tekrarı aranacak kadar çok beğenildi. Dizi içerisindeki kurgu ile yaz dizileri arasında lider reyting almaya aday Hayati ve Diğerleri 1. bölüm salı günü yayınlandı.

Hayati ve Diğerleri yeni bölümleri her salı günü Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Hayati ve Diğerleri tekrarı ise alakalı konumuzda yayın akışı şeklinde verildi. Arama butonumuzdan detaylarına bakabilirsiniz. Dizi renkli kişiliği ve öne çıkan komedi mizahı ile farklılık yaratıyor. Geçen yıl alt yapısı hazırlanan dizi bazı durumlardan dolayı yayın hayatına geç başladı. Ancak bu yaz sıcaklarında yanımızda olacak Hayati ve Diğerleri ekibine başarısından ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hayati ve Diğerleri 1. bölüm

Yaz dizileri arasında en çok izlenen diziler hangisi arasında ilk 3 dizi arasına girmeye aday. Bazı diziler erken yaz finali biteceği tahmin edilir iken Hayati dizisinin fanları şimdiden oluşmuş durumda. Kış ayı için de devamını bekleyen dizi severler için ne yazık ki sadece yaz anlaşması yapıldığını söyleyebiliriz. Kış aylarında ancak gündüzleri tekrar bölümleri verilecek. Onun da şubat ayına kadar yayında kalması planlanıyor. Yaz ayında her salı akşamı 20:00’de haberlerden hemen sonra Hayati ve Diğerleri yeni bölüm izleyebilirsiniz. Levent Ülgen ve polis Açelya dizinin birinci bölümlerinde dikkat çeken isimler oldu.