Hayati ve Diğerleri polis Açelya kimdir ? Kaç yaşında sevgilisi instagram hesabı

/ 14 Haziran 2018 / / yorumsuz
Hayati ve Diğerleri polis Açelya kimdir ? Kaç yaşında sevgilisi instagram hesabı

Hayati’ye ilk gördüğü günden beri yakınlık hisseden Hayati ve Diğerleri Polis Açelya kimdir ? Gerçek hayatta kaç yaşında güzel oyuncu Cansu Dağdelen’in sevgilisi kim ve polis Açelya instagram hesabı nedir biyografisi ile birlikte hakkında bilinenleri yayınladık.

1987 yılına daha yeni girdiğimiz ocak ayının başında dünyaya gelen güzel oyuncumuz 31 yaşındadır. Güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş Cansu 170 CM boyundadır. Saçları neticesi ile 175 gibi görülse de gerçek boyu 170 cm olduğundan manken olmadı. Kendisi Anadolu Üniversitesi halk ile ilişkiler bölümü mezunu olup güzel konuşma yeteneğini okuduğu okula borçlu. Tv takip eden herkesin bildiği özellikle kendisini Komedi Dükkanı sunumu ile bildiğimiz Plato film oyuncusudur. Üniversite zamanlarından beri oyuncu olmak isteyen Cansu Plato Film Okulu bünyesinde oyunculuk eğitimini profesyonel olarak aldı.

Polis Açelya kimdir merak edilmeden önce ilk Tv yüzüne çıktığı dizisi Kalbim Seni Seçti içerisindeki Melis karakterini canlandırıyordu. O zamanlarda çok daha genç olan oyuncu yıllara güzelliği ile meydan okumuş güzelliği durur iken yanına sadece tecrübe katmayı başarmış. Şimdilerde ise Hayati ve Diğerleri polis Açelya kimdir diye merak ettiğimiz güzel oyuncu olarak karşımıza çıktı. Dizi içerisinde polis rolüne göz atalım.

Hayati ve Diğerleri polis Açelya kimdir

Hayati ve Diğerleri Polis Açelya kimdir ?
Her zaman disiplinli gömleğinin tek düğmesini bile açmayan Polis Açelya karakolda çalışmaktadır. Aslında bir memur olan Açelya’nın da bir kalbi vardır. Komiser Hayati’yi ilk gördüğü anda etkileşimi ve elektriği almıştır. İçerisinde bulunduğu durumun belli olmaması için kendi ile savaşır. Aralarında bir aşk olmayacağına ve aslında sadece konumu itibari ile aşık olduğunu düşündüğü Hayati için gerçek sevgili olacaklar mı ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Hayati ile Açelya sevgili olacak mı ?

Yaz komedi dizisinin başrol yardımcısı olarak diziye giriş yapan Cansu Dağdelen, dizideki rolü itibari ile Hayati ve Diğerleri polis Açelya kimdir merak edilen güzel oyuncu. Hakkındaki bilgilerin detayları için sizler de yorum atmanız durumunda geliştirilmesi açısından yayınlayacağız. Sizin gibi sitemize giren Cansu Hanım’ın biyografisini incelemek isteyen herkese gösterilecek yazınızı bizlere gönderebilirsiniz.Benzer Konular