Hayati ve Diğerleri tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta

/ 14 Haziran 2018 / / yorumsuz
Hayati ve Diğerleri tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta

Kanal D yeni dizi Hayati ve Diğerleri tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanıyor. Detaylı yayın akışı Hayati ve Diğerleri bölüm tekrarı hakkında detaylar. Oyuncu kadrosu içerisinde Levent Ülgen’in de oynadığı dizi Hayati ve Diğerleri tekrarı hangi gün yayınlanıyor saat detayları hakkında geniş bilgi.

Yaz dizileri arasında öncelikle Kocaman Ailem tekrarı aranırken Levent Ülgen’in aynı anda ikinci dizisi bizleri şaşırttı. Aynı anda iki dizide de oynayan Levent Ülgen bu yaz adından çok söz ettirecek. Komedi dizileri yaz sıcaklarında daha çok reyting topluyor. Yaz sıcaklarında bunalmış durumda yüksek dramatik filmler izlenmesi zor oluyor. Sıcağın bunalttığı günlerde Kanal D dizisi Hayati ve Diğerleri bölüm tekrarı merak edilenler arasında.

Gün içerisinde sürekli olarak dönen ilk bölümlerini Kanal D’yi açtığınızda bulabilmeniz büyük ihtimal. Hayati dayısı Danyal ve Japon turistler olarak ekrana çıkacak. Hayati annesi ise Şükran ve içlik olarak bizleri güldürecek. Hayati dizi içerisinde intihara kalkan Erol’u kurtarmak isterken diğer yanda ise hürriyetine el konulmuş Şükran ile Danyal’ı kurtarma girişiminde bulunur. Diziyi izlediğimizde ciddiyetin içerisinde komediyi başarmış yönetmen usta kadroyu toplamış durumda. 2017 yılında ilk bölümde bitirilen dizi tekrardan derlendi ve 2018 yaz dizi olarak ekranlara getirildi.

İş bu Hayati ve Diğerleri tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanıyor merak edilen dizi. Kanal D’nin el değiştirmesi ile ilk bölümde bitirilen diziyi devam ettirilme kararı alındı. Dizinin Kanal D yayın akışı ayrıntılarımızda yer almaktadır. İyi seyirler diliyoruz.
20 Haziran 2018 Çarşamba 22:45 Hayati ve Diğerleri tekrarı yayınlanacak.

Hayati ve Diğerleri tekrarı ne zamanBenzer Konular