Hayati ve Diğerleri yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda

/ 14 Haziran 2018 / / yorumsuz
Hayati ve Diğerleri yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda

Sevilen yaz dizisi Hayati ve Diğerleri yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanıyor merak ediliyor. Dizi hangi kanalda saat kaçta tekrarı ve yeni bölümleri hakkında detayları yayın akışı ile birlikte haberde yayınladık.

Hayati ve Diğerleri Kanal D’de yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümleri her Salı günü izleyicisi ile 20:00’da buluşuyor. Hayati Solmaz karaktesini, Celil Nalçakan canlandırıyor. Dizide az bölümde gösteril se de yaz dizilerinin ve Türk komedi film dizi camiasının vazgeçilmez ismi Levent Ülgen yer alıyor. Kocaman Ailem dizisi yanında aynı zamanda Hayati ve Diğerleri adlı komedi dizisinde de oynuyor. Hayati ve Diğerleri polis Açelya kimdir merak ediyorsanız güzel kızımız Cansu Dağdelen gerçek adıdır.

Kanal D yaz dizileri arasında Hayati ve Diğerleri yeni bölüm ne zaman hangi gün saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor adlı haberimizin sonuna geldik. Diziyi her salı günü 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz. Dizi hakkında bölüm fragmanları tekrarları yada oyuncuları hakkında detaylı bilgiyi dizinin alakalı kategorisine girerek alabilirsiniz. Dizi oyuncuları ve geçmiş bölümleri hakkında detaylı bilgi mevcuttur. Sizlere Hayati ve Diğerleri yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor sorusunu ayrıntılı olarak cevapladık. Ayrıca kendisini geniş aile dizisinden iyi tanıdığımız Bülent Çolak başrol oyuncusudur. Komedi kadrosu konusunda usta oyuncuları bir arada buluşturan dizi.Benzer Konular