Hayko Cepkin Kiminle Evlendi, Eşi Kim ?

/ 12 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Hayko Cepkin Kiminle Evlendi, Eşi Kim ?

Rock müzik anlayışına farklı boyut katan Hayko Cepkin kiminle evlendi. 15 yıllık sevgilisi olan Hayko Cepkin’in eşi kim. Sürpriz nikah yapan Aslı Kula kimdir herkes merak ediyor. Sosyal medyayı sallayan bu durum Aslı Kula ile Kuş Adasında sabaha kadar eğlence devam etti.

Hayko Cepkin kendi sosyal medya hesabından 15 yıllık sevgilisi ile evlendiğini duyurdu. İzmir Kuşadası’na Hayko Cepkin’e ait çiftlikte sabah saatlerinde başlayan hareketlilik mutlu bir gece yaşattı. 42 Yaşındaki Aslı Kula Kuş Adasında yaşıyor. Hayko Cepkin’in de bu neden ile Kuş Adası’ndan çiftlik aldığını düşünüyoruz. Aslı Kula’nın bir Aikido okulunda çalıştığından öteye geçen bir bilgiye ulaşamadık. Davete sadece yakın tanıdıklarını çağıran ikili etraftan uzak olan çiftliğin verdiği rahatlık ile sabaha kadar eğlendiler.

Hayko Cepkin’in eşi kim

Hayko Cepkin kiminle evlendi bir anda beklenmedik karar neden alındı. Hayko 15 yıldır canımdan çok sevdiğim sevgilim ile ayrılık acı veriyordu dedi. Kendisi ile evlenip bu mutlu günümüzü hayat boyu hatırlamak istiyorum dedi. Şuan için yakın zamanda bebek beklemeyen şarkıcı Hayko Cepkin nikah sonrası eşi ile yaptığı medyaya kapalı kutlamasından güzel kareler verdi. Hayranlarının merak ettiği ise Hayko Cepkin kiminle evlendi bir anda ne oldu araştırdılar.

Aslı Kula Kimdir

Araştırmalarımız sonucunda çift yakın arkadaşları ile çiftlikte kaldılar. Hayko bugün yaptığı açıklamada dünden itibaren nikahlı eşi olan Aslı Kula kimdir detaylı bilgiler verdi. Bundan sonra Aslı’yı merak eden Hayko’nun nikahlı eşi olarak görebilir. Aslem Ermeni olan Hayko müzik alanında çok profesyonel başarısını şarkıları farklı yorumlaması ile gösterdi. Özellikle farklı stili ve talihsiz göz rahatsızlığı onu sadece Türkiye’de değil dünyada farklı kıldı. Mimarsinan Üniversitesi mezunu Hayko çok bilgili ve genel kültürü çok üst seviyededir. 2005 yılında Sakin Olmam Lazım albümü ile ünlenmiştir. 13 yılda bir çok ödüle layık görülmüş ve 10 dan fazla TV yapımında rol almıştır.

Aslı Kula

İş bu sonucunda Hayko Cepkin kiminle evlendi ve hayranları tarafından şok karar neden alındı merak edildi. Bir kısım ise şok etkisi ile Hayko Cepkin’in eşi kim Aslı Kula’nın biyografisi hakkında araştırmalar yapıldı. Hayko Cepkin’in eşi Aslı Kula’ya hayatında ünlü şarkıcı ile mutlu günlerin devam etmesini diliyoruz.Benzer Konular