Herşey Aşktan Filmi ve Sağ Salim 2 filmi Show tvde

/ 8 Ekim 2018 / / yorumsuz
Herşey Aşktan Filmi ve Sağ Salim 2 filmi Show tvde

Show tv sinema kulübü en çok izlenen filmleri televizyon ekranlarına getirmeye devam ediyor. 9 Ekim Salı günü Show tv ekranlarında peş peşe 2 adet türk sineması filmi var.  Türk filmi izlemek istiyorsanız ekranlarınız başında yerinizi alın ve patlamış mısır eşliğinde bu keyifli komedi filmlerini izleyin.

Herşey Aşktan filmi Show TV ekranlarında; Bir alışveriş merkezinde çalışan Pelin (Hande DOĞANDEMİR) hayatının aşkı, aynı zamanda bir playboy olarak tanınan İlker (Mithat Can ÖZER) tarafından evlilik hazırlığındayken aldatılır. Bir anda Pelin’in dünyası başına yıkılır.

Zavallı Pelin’e yaşadığı hayal kırıklıkları ve intikam dolu serüveninde, yakışıklı bir rock davulcusu olan Burak (Şükrü ÖZYILDIZ) yol arkadaşlığı yapacak ve hayatını değiştirecektir.

Pelin’e en mutsuz olduğu anda yol gösteren rock grubunda davulcu, doğa tutkunu, yakışıklı Burak’la yaşadıklarını izlerken çok etkileneceksiniz…

Çünkü hayat plan yaparken yaşadıklarındır ve aşkın içinde tutku, kavga, gurur biraz da intikam vardır…

Herşey Aşktan filmini izlemek için 9 Ekim Salı Günü Saat 22:15 de Show tv ekranlarındaki yerinizi alın.

 

Sağ Salim 2 filmi Show TV ekranlarında; Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 “kötü” adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez.

Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar. Nihal başı bir türlü beladan kurtulamayan Salim’den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmaya gider.

Yaşadıklarından dolayı artık ne ölüden ne de ölümden korkan Salim ise ‘’Anca beraber kanca beraber.’’ der ve kader arkadaşını yalnız bırakmamak için peşine düşer. Artık; Azrail’in ‘’Tek rakibim Salim.’’ diyerek kol gezdiği karayolunda “Kazara” ezilecek, “Tesadüfen” yakılacak, “Kaderin cilvesiyle” vurulacak ne kadar canlı varsa eninde sonunda Salim’le tanışmak zorunda kalır.

Yönetmen: Ersoy Güler
Oyuncular: Burçin Bildik, Ezgi Asaroğlu, Murat Akkoyunlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu, Metin Yıldız

Sağ Salim 2 filmini izlemek için 9 Ekim Salı Günü Saat 20:00 de Show tv ekranlarındaki yerinizi alın.

 Benzer Konular