Hey Canlı izle 17 mayıs

/ 17 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Hey Canlı izle 17 mayıs

Show TV’nin magazin haber programı Hey Canlı izle 17 mayıs full videosu ile ekranlarda. Hey Canlı canlı yayın ile 17 mayıs akşamı 22:45’te yayınlanacak. Hey Canlı Shot Tv tekrarı olmayan bu bölümü kaçırmayın.

Hey Canlı ilk bölüm izleyicileri ile 17 mayıs akşamı Show’tv de başlıyor. Türkiye’nin ilk ve tek magazin haber programı slolganı ile canlı yayında geliyor. Hey canlı 17 mayıs programının konukları Sıla, İbrahim Tatlıses, Cem Yılmaz, Ayşegül Yıldız, Bülent Ersoy ve çok daha fazlası. Hey Canlı videolarında. Yaz aylarının gece magazin programı daha önceden hiç duymadığınız haberleri canlı yayında aktaracak. Ana haber bülteni tadında sunum olacak.

Sıla’nın yaşadığı ev daha öncesinden çok konuşuldu ancak merak edilen evin içini hiç görmedik. Bu güne kadar evini kimseye göstermeyen Sıla ilk defa Hey Canlı 17 mayıs günü evini magazine açtı. Evinin içerisinde kısa bir sohbet te ettiğimiz Sıla çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evin içerisi son derece yakışır şekilde dekore edilmişti. Bugüne damgasını ise Sıla’nın evi nerede nasıl değeri değil Sıla’nın söylediği sözler vurdu. Sıla bazı ünlüler için taklitçi bazıları için ise öncü diye yorum yaptı.

İbrahim Tatlıses yaşadığı talihsiz süyikast sonucunda halen eski sağlığına kavuşamadı. Tatlıses’in evlenecek mi sözleri ise olay yarattı. Eski eşi Ayşegül Yıldız ile yaptığımız röportajımızda kendisinin nafaka almadığını söyledi. Tatlıses veriyorum dediği haberi kendisine sorduğumuzda ise bana ödemiyor kızı Elif’e nafaka ödemesi yapıyor diye yanıt verdi. Evlenme konusu için bizim aramızda bir bağ bulunmuyor bende İbrahim’de istediği kişi ile evlenebiliriz ikimiz açısından da sorun yoktur dedi.

Perşembe akşamlarının yeni magazin haber programı Hey Canlı izle 17 mayıs 2018 günü canlı yayın ile başlıyor. İşte Hey Canlı ilk bölümünü izlemek isteyenler yada merak edenler için ön izleme sahneleri.


Benzer Konular
San Andreas Fayı izle