Hızır Meryem’den boşanacak mı ? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. bölüm

/ 28 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Hızır Meryem’den boşanacak mı ? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. bölüm

Hızır Meryem’den boşanacak mı ? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. bölüm fragmanı izle yayınlandı ve Hızır çok sert bir karar aldı. Hızır ve Meryem boşanacak mı? Meryem’in bölümlerdir boşanmak istediği Hızır artık pes etti ve Meryem’den boşanmayı kabul etti. Hızır Meryem’den boşanacak mı sorusunun ayrıntıları haberimizde.

Önce Meryem’in rahatsızlığını düşünen Hızır Ceylan’ı Meryem’in önünde öpmüştü. Bebeğini aldırması için plan yapmıştı. Düşündüğü gibi de Meryem restorantta Hızır’ı izlemiş sonrasında gelip iki cümle lafını söyleyip son model arabası ile uzaklaşmıştı. Yolda giderken de bebeğini aldıracağını söylemişti. Hızır’ın planları istediği gibi olmuştu. Çünkü Meryem bebeği doğurabilecek sağlıkta değildi. Ancak Hızır’ın çözemediği konu ise Meryem’in düşünceleri ve kalbi olmuştu.

Hızır Meryem’den boşanacak mı

Hızır Meryem boşacanak mı

Meryem Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. bölüm fragmanı izle videosunda amacına ulaştı. Hızır’ın onsuz yaşayamam dediği Meryem’den artık pes ettiğini görüyoruz. Bir atasözü vardır. Akıllıya kırk kere deli dersen deli olur diye. Meryem’de her bölümde beş kere adama boşanma konusu açar ise sonunda Hızır’da pes eder yeter artık der ve dedi de. Hemde tek çelsede boşanıyoruz diyerek arkasını dönen Hızır lafından kolay kolay dönecek adam değil. Amacına ulaşan Meryem mutlu mu olacak. Bu sefer Meryem boşanmak istemeyecek ancak iş işten çoktan geçti.

Hızır Meryem’den boşanacak mı sorusunu daha düşünmeye gerek yok bu iş bitti diyebiliriz. Peki bundan sonra Hızır’ın hayatına yeni kadın girecek mi? Meryem başka erkek ile aşk yaşayacak mı? Meryem ile Hızır’ın ilişkisi bittikten sonra birbirlerinin hayatlarına nasıl ve ne ölçüde müdahale edecekler. Hepsi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. bölüm izle seyircileri ile salı günü yeni yayın saati olan 21:00’da yani iftardan hemen sonra ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümü kaçmaz. Sezon finalinden önce son birkaç bölüm kaldı kaçırırsanız üzüleceğinizi düşünüyoruz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz tekrarı ne zaman saat kaçta alakalı konumuzda detayları bulabilirsiniz ancak yayın saatini aksatmamanızı öneriyoruz. Meryem ile Hızır bu sefer boşanacaklar ve bölümlerdir gelen ızdırap sona erecek. İki tarafa da hayırlı olsun diliyoruz.