Huawei mate 10 lite nasıl alınır mı

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Huawei mate 10 lite nasıl alınır mı

Doların artması ile artan fiyatlar arasından Huawei mate 10 lite nasıl alınır mı önerir misiniz kullanımı hakkında bilgiler ve telefon alınır mı detayları haberimizde.

Kirin 659 işlemci kullanan Huawei yeni model telefonu özellikle 16 MP + 2 MP kamera sistemi ile geliyor. Buradaki +2 optik zoom olarak ekleniyor. Ön kamerası da oldukça etkili olan telefonun 13+2 Megapixel ile karşımıza çıkıyor. Ön kamerasından çekebileceğiniz selfieler ile çok net görüntüler alabilirsiniz. Android 7.2 işletim sistemi ile iphone dışındaki tüm telefonlar aynı yazılımı kullanıyorlar. Siz telefon alırken iç programı aynı olacağından hızı kamerası işlemcisi gibi özelliklere dikkat etmelisiniz.

4 GB dahili hafıza günümüz rakipleri arasında onu geride bırakıyor. Özellikle uzun süreli kullanım düşünüyorsanız yakın zamanda 4 GB ram yetersizliğinden dolayı programlarda anlık kapanmalar yaşatabilir. Özellikle gelişmiş telefon oyunları oynuyorsanız dikkatli tercih yapmalısınız. Eğer işiniz oyun ve yoğun görüntü ile bağdaşmıyorsa bu telefonu tercih edebilirsiniz. 164 gram ağırlığındaki telefon hafifliği ile dikkat çekerken 5.9 inç ekranı yeterli oluyor. Parmak izinin arkada olması muthiş kullanım kolaylığı sağlıyor.

Özellikle anakartları hakkında bilgi verilmeyen telefonların aslında parçalar arasındaki iletişimini anakart sağlar. Huawei mate 10 lite ise kendi anakartını kullanmasına rağmen çok başarılı görmüyoruz ancak nasıl alınır mı diye düşündüğümüzde resmi yasal yollarda 2,100 TL gibi fiyata satılıyor. Buda onu makul kılıyor. Telefon denildiğinde Samsung ve İphone lider olur iken son model telefonları 5-6 bin TL lerden bahsedildiği günlerde 2 bin tl telefon özelliklerine göre makul bir ücrettir telefonu alabilirsiniz.