İdris Selim’in ihanetine ne yapacak ne ceza verecek ?

/ 2 Haziran 2018 / / yorumsuz
İdris Selim’in ihanetine ne yapacak ne ceza verecek ?

Çukur 32. bölüm’ de İdris mahalleye saldıranların aslında kendi oğlu olduğunu öğrenecek. Düşman olarak gördüğü adamlar aslında öz oğlu Selim’in ihaneti olduğunu öğrenince İdris Selim’e ne yapacak ve Selim’e ne ceza verecek. İdris Selim’i öldürecek mi, İdris Selim’in ihanetine ne yapacak ?

İdris’in hayatı ile ilgili en büyük imtihanını verdiği bölüme şahit oluyoruz. Bir yandan oğlu da olsa bir yandan hain olan Selim akıbeti bu bölümde belli olacak. Son 2 bölüm kala İdris Selim’i öldürecek mi Selim öldü mü? biz buna ihtimal vermiyoruz ancak senaryo buradan nasıl toparlanır bilmiyoruz. Yamaç’ın canı ile savaştığı adamları aslında züerine abisi Selim yolluyor. Yamaç’ın işi bundan sonra çok zor. Çukur Selim’in ihanetine ne ceza verecek 32. bölümde öğreniyoruz.

Senaryosunun çok hızlı ilerlediği ve aksiyon sahnelerinin eksik olmadığı bölümde İdris Koçovalı üzerindeki tüm tapularını Yamaç’ın üzerine geçireceğini söyleyince ortalık karıştı. Selim bunu babasının kendisine ihaneti olarak gördü ve hayatının yanlış adımını attı. Artık Selim’in hayatta kalabilmesi çok zor. Mahalleye büyük darbe vuran Selim’i Yamaç öğreniyor. Ancak Selim’in cezasını Yamaç vermeyecek kadar da akıllı. Elindeki ipleri güçlendiren bir koz olarak düşünüyor ve Selim’i İdris Koçovalı’ya teslim ediyor. Yamaç’ın bu mesuliyetten kurtuluşu İdris’i zor bir karara sevk ediyor.

İdris Selim’e ne yapacak

İdris’in hapishanedeki diğer oğlu Temel’in de diziye dahil olması ile birlikte Selim’in Çukur mahallesindeki akıbeti olumsuz devam ediyor. Bir babanın doğru karar verebilmesi İdris Selim’in ihanetine ne yapacak ne ceza verecek merak içerisinde yeni bölümünü bekliyoruz. Yeni bölüm yayınlanmadan önce sokaklarda yapılan anketin sonuçlarına bir göz atalım. Sizce halk ne düşünüyor İdris Selim’in ihanetine ne yapacak?

Halkın röportajı dizinin durağan ilerleyeceği yönünde olsa da dizinin her bölümünde çarpıcı olaylar devam etmeye devam ediyor. Bizce İdris Selim’in ihaneti sonrasında mahallenin huzura kavuşması ve eski gücüne erişmesi için doğru karar vermeli. İdris Selim’i öldürecek mi zor gibi görünse de biz büyük ihtimal veriyoruz. Eğer öldürür ise dizinin gerçekliği bir kez daha ortaya çıkacak ve reyting rekortmeni olacak.Benzer Konular