İki Yabancı 84-85.Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti (13-14 Mayıs)

/ 8 Mayıs 2017 / / yorumsuz
İki Yabancı 84-85.Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti (13-14 Mayıs)

İki Yabancı dizisi yeni bölümleri ile 13 ve 14 Mayıs tarihlerinde Kanal 7 ekranlarında yayında olacak. Ekrana gelecek olan yeni bölümde neler olacağı merak ediliyor.

Oyuncu kadrosunda Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh gibi isimlerin yer aldığı dizinin fragmanı yayınlandı.

İKİ YABANCI 84 VE 85.BÖLÜMLERİN ÖZETLERİ

Kanal 7 ekranlarında seyircisi ile buluşan İki Yabancı dizisinin konusundan bahsetmek gerekirse, örf ve âdet yüzünden bir araya gelemeyen birbirine aşık çift olan Saras ve Kumud arasında yaşanan dolu dizgin aşkın nasıl ilerleyeceğini işleyen bir dizi olma durumundadır.

2013 yılına ait ve Hindistan yapımı olan İki Yabancı adlı dizi, romantik ve dram türünde bir dizidir. Bulunduğu ülkede belli sınırları olan bir ailede doğmuş ve büyümüş olan Saras ile orta gelirli bir ailede doğmuş ve büyümüş olan Kumud arasında bazen hüsran bazen de büyük mutluluklarla ilerleyen ilişkileri konu almaktadır. Görücü usulü ile birbirleri ile tanışan ve çok kısa bir sürede nişan takan bu ikili için hayat yeni başlıyor.Benzer Konular