İkisini de Sevdim dizisi oyuncu kadrosu konusu

/ 10 Mart 2017 / / yorumsuz
İkisini de Sevdim dizisi oyuncu kadrosu konusu

ATV ekranlarında çok yakında yeni bir dizi daha başlıyor. Bazı günlerde dizisi olmayan kanalın yeni başlayacak olacak olan dizisinin ismi “İkisini de Sevdim” olarak açıklandı. Son sezonlarda yayınladığı yeni yapımlar ile izleyicileri ekran başına kilitleyen kanalın yeni projeleri heyecanla beklenmeye başlandı.

Erler Film tarafından hazırlanan ve oyuncuları arasında Amine Gülşe, Burak Serdar Şanal ve Erhan Yazıcıoğlu‘nun yer aldığı dizinin çekimleri çok yakında başlıyor. İlk fragman yayınlanana kadar oyuncuları hakkında bilgi ve konusunu öğrenebilirsiniz.

DİZİNİN KONUSU

Hayatlarını fakir olarak devam ettiren fakat aşkları çok büyük olan 2 gencin yaşadıkları hikayesi anlatılıyor. Entrika ve aşk konulu yeni dizi için çalışmalar devam ediyor.

İKİSİNİ DE SEVDİM DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

AMİNE GÜLŞE -SUNA BİYOGRAFİSİ WİKİPEDİ


30 Nisan 1993’de İsveç’te dünyaya gelmiştir. Son zamanların en çok konuşulan ve sevilen isimleri arasında yer almaktadır. 2014 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması şampiyonu olarak adını ilk kez duyurmuştur. Show TV ekranlarının unutulmaz dizilerinden birisi olan Asla Vazgeçmem’de Nur karakteri ile ilk dizi deneyimini yaşamıştır. Yeni dizide de başrolde yer alacaktır.

BURAK SERDAR ŞANAL – MURAT


28 Ağustos 1988 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Maltepe Üniversitesi drama da almıştır. Burak Serdar’ın Son olarak Rüzgarın Kalbi dizisinde Rüzgar karakterini canlandırmıştır. Oynadığı diziler arasında Kızlar ve Anneleri , Arka Sokaklar , Yeşil Deniz , Dinle Sevgili, Avrupa Avrupa ,Bahar Dalları , Küçük Kadınlar gibi yapımlar yer almaktadır. Yeni yapımda da şoför rolü ile izleyici karşısında olacaktır.

ERHAN YAZICIOĞU – DEMİR BEY


9 Temmuz 1951 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Karadayı dizisinde rol alarak büyük ün yapmıştır. Yeni yapımda da önemli bir rol ile izleyici karşısında olacaktır.

Oktay Gürsoy – Ferhat Karacabey

Mehmed Mehmedof – Hasan

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
27 Nisan Perşembe akşamları yayında olmaktadır.

REYTİNGLERİ VE FRAGMANI

Dizinin izlenme oranları ve tanıtım fragmanları yayınlandıktan sonra sayfamızda yer alacaktır.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yeni dizimizin çekimleri İstanbul ve çevresinde yapılmaktadır. Set adresleri çok yakında detaylı olarak yayında olacaktır.