İkizler Memo-Can dizisi Melek kimdir?

/ 21 Ekim 2018 / / yorumsuz
İkizler Memo-Can dizisi Melek kimdir?

İkizler Memo-Can dizisi Melek karakteri kimdir? Kim oynuyor? sorularını bu makalemizde yanıtlayacağız.  Erler Film tarafından çekilen İkizler Memo-Can dizisi çok yakında KanalD ekranlarına gelecek. Küçük Ağa dizisi ile akıllara kazınan Emrecan Berke Zincidi  uzun bir aradan sonra İkizler Memo-Can dizisi ile ekranlara dönüyor. Dizide Memo karakterinin annesini canlandıran İkizler Memo-Can dizisi Melek kimdir? Gelin hep beraber bakalım.

 

İkizler Memo-Can dizisi Melek kimdir?

 

İkizler Memocan dizisi Melek kimdir?

Memo’nun annesi (öz değil), 35 yaşında, genç kızlığından beri yaşadığı zorlu hayat, geçim sıkıntısı derken kadınlığını unutmuş Melek. Fakir bir ailenin tek kızı, on dokuz yaşında zorla evlendirilmiş, eşinden şiddet görmüş. Kaybettiği oğlunun yerine Memo’yu koymuş. Eşi onu satmak için kaçırıp eve getirdiğinde Memo’ya kıyamamış, ona annelik yapmış. Böyle yüce gönüllü bir kadın Melek… Zaman zaman yorgun düşse de, hayata karşı eğilmeyen, dimdik duran bir kadın!

 

Nehir Erdoğan kimdir?

 

Nehir Erdoğan, 16 Haziran 1980 doğumludur. İzmir’lidir. Bir abisi vardır. Aslen baba tarafından Malatya’lıdır. İzmir Selma Yiğitalp Anadolu Lisesinde okumuştur. 1998-2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra yine aynı Üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okumuştur.

 

Nehir Erdoğan oynadığı diziler ve filmler :

2002 – 2004 – Koçum Benim
2003 – Hababam Sınıfı Merhaba
2003 – Estağfurullah Yokuşu
2004 – 2007 – Yabancı Damat
2004 – Okul
2007 – 2008 – Tatlı Bela Fadime
2007 – Taammüden Cinayet (kısa film)
2008 – Ay Işığı – Avukatlar
2008 – Meleğin Sırları
2009 – 2010 – Aşk Bir Hayal
2012 – Son (dizi)
2013 – Silsile
2014 – Kod Adı Reaksiyon

 

İkizler Memo-Can Dizisi Kadrosu

 

Yapım : Erler Film
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Senaryo : Ahmet Yurdakul
Hikaye-Tretman : Özlem Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir
Müzik : Murat Evgin
Kostüm : Arzu Şahin

 

Oyuncular: Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Madam), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)