İkizler Memo-Can Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün?

/ 1 Kasım 2018 / / yorumsuz
İkizler Memo-Can Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün?

İkizler Memo-Can Dizisi KanalD ekranlarında Cumartesi günlerine neşe katıyor. Biri zengin birisi fakir ikizler olan Memo-Can kardeşler yaşadıkları birbirinden ilginç maceralarla eğlendirirken yaşadıkları zorluklar ve aile ilişkileri ile duygulandırıyor. İkizler Memo-Can Dizisi Yeni Bölümleri her Cumartesi Saat 20:00 de.

İkizler Memo-Can Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

İkizler Memo-Can Dizisi 1. Bölüm, Memo’nun ailesi, ev sahibi ile kira kavgasına tutuşunca olay bir anda büyüyor ve karakolda sonlanıyor!

İkizler Memo-Can ilk bölüm, Memo’nun ailesi ev kirasını ödemekte gecikince ay sonunda ev sahibi kapıya dayanıyor. Ev sahibi ile bir türlü uzlaşamayan Osman ise gittikçe sinirlenmeye başlıyor. Mahallenin ortasında bir anda sesler yükselmeye başlıyor. Ev sahibi ve Memo’nun ailesi arasında kavga çıkıyor. Çıkan kavga büyüyünce ise taraflar soluğu karakolda alıyor. Karakolde karşı karşıya gelen taraflar arasında ise sonunda Memo sayesinde uzlaşma sağlanıyor.

İkizler Memo-Can 1. Bölüm, evden kaçmak isteyen Can ve onların evine hırsızlığa giren Memo’nun bir anda hayatı değişiyor!

İkizler Memo-Can ilk bölümde farklı hayatlara ait olan ikizler Memo ve Can’ın yolları bu defa çok farklı bir şekilde kesişiyor. Yurtdışında okumak istemeyen Can, evden kaçmaya karar veriyor. Bir gece yarısı her şeyini toplayan ve kaçma planını devreye sokan Can, bunun için gerekli ortamı sağlıyor. Tesadüf eseri aynı gece annesinin ameliyat parası için hırsızlık yapmak zorunda kalan Memo ve dayısı Osman eve girmek üzeredir. Osman her ne kadar bu işe Memo’yu dahil etmek istemese de Memo çoktan olayın içine girmiştir. Memo ve Can öyle bir denk geliş içersinde hareket etmişlerdir ki birbirilerinden habersizce hayatlarının değiştirmişlerdir. Peki bundan sonra Memo ve Can’ın hayatı ne yönde ilerleyecektir? Onları nasıl bir serüven beklemektedir?

İkizler Memo-Can 1. Bölüm, zengin bir ailenin ikiz çocukları olarak dünyaya gelen Memo ve Can bambaşka hayatlarda büyümüşlerdir ve yıllar sonra kader onları bir araya getirir!

Memo ve Can yıllar önce zengin bir ailede dünyaya gelmiştir ancak ikizlerden biri kaçırılmıştır. Kaçırılan Memo, fakir bir ailede büyümüştür. Can ise dadılar eşliğinde son derece lüks bir yaşam sürmektedir. Ancak Can çok yalnızdır ve hiç arkadaşının olmaması onu mutsuz eder. Memo ise tam tersine bir sürü arkadaşı olan ancak maddi imkanları kısıtlı olan bir çocuktur. Bir gün kader bu iki çocuğu yeniden bir araya getirir. Bir anda karşı karşıya gelen Memo ve Can şaşkınlık içindedir. Birbirlerine olan benzerlikleri onları çok şaşırtır. İşte o karşılaşma anında yaşananlar…

Dizi oyuncu kadrosu için KanalD Yeni Dizisi İkizler Memocan Oyuncuları makalemizden oyuncular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Benzer Konular