İlk Öpücük filmi TV’de ilk kez KanalD ekranlarında

/ 9 Kasım 2018 / / yorumsuz
İlk Öpücük filmi TV’de ilk kez KanalD ekranlarında

KanalD ekranlarında televizyonda ilk kez yayınlanacak olan İlk Öpücük filmi, 12 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Yönetmenliğini Murat Onbul, senaristliğini ise Çağlar Yurt’un yaptığı, başrollerinde ise Özge Gürel ve Murat Yıldırım olan İlk Öpücük filmi TV’de ilk kez KanalD ekranlarında olacak.

İlk Öpücük filmi TV’de ilk kez izle

İlk Öpücük Film Konusu

Geçirdiği bir kaza nedeniyle hiçbir yeni hatıra edinemeyen, her güne 2 yıl öncesinden tekrar tekrar başlayan Bahar (Özge Gürel), babası ve abisinin büyük özverileri sayesinde hayatına hep aynı 24 saati yaşayarak devam etmektedir. Yaşadığı kasabanın çapkın gençlerinden Hakan (Murat Yıldırım) Bahar’ı görür görmez aşık olmuştur. Ancak genç kadının durumunu öğrenince, ona her gün yeniden kendini sevdirebilmek için aynı özverili yaşamı kabul etmek zorunda kalacaktır. İlk Öpücük filmi, 2004 yapımı 50 İlk Öpücük filminin resmi bir uyarlaması olarak 2017’nin Nisan ayında çekildi. Filmin çekimleri Mudanya ve Gölyazı civarında yapıldı.

Hakan kadınlarla uzun süreli ilişki kurmakta problem yaşayan genç bir çapkındır. Yaşadığı sahil beldesine gelen turistlerle kısa süreli ilişkiler yaşar, bağlanmaktan hep kaçınır. Ablasının terk ettiği eniştesi ve 5 yeğeninden başka hayatına kimseyi sokmaz. Hakan için işler, bir gün tesadüfen karşılaştığı Bahar’a ilk görüşte aşık olmasıyla tamamen değişir. Bahar ile yakınlaşmaya çalışan Hakan, Bahar’ın son derece nadir görülen bir rahatsızlığı olduğunu öğrenir. Bahar geçirdiği bir kaza sonucu, kaza gününden sonra olan hiçbir şeyi hafızasında tutamamaktadır. Her gün aynı güne uyanıp oradan devam etmektedir. Bahar’ın abisi ve babası da onun mutsuz olmasını engellemek için her gün kaza günündeymiş gibi davranmakta, türlü türlü numaralarla Bahar’ı da buna inandırmaktadırlar. Hakan’ın da olaya dahil olmasıyla birlikte üçü birden Bahar’ı mutlu etmek için her yolu denerler. Hakan, her sabah bir önceki günü unutan Bahar’ı kendisine her gün yeniden aşık etmek zorunda kalır.

İlk Öpücük filmi Oyuncular
Murat Yıldırım
Özge Gürel
Cezmi Baskın
Hayrettin Karaoğuz
Beyti Engin
Sadi Celil Cengiz
Gamze Karaduman
Erol Aksoy
Birsen Dürülü
Hakan Akın

Yönetmen: Murat Onbul
Senarist: Çağlar Yurt
Yapım: Lucky Red Films
Yapımcı: Shebnem AşkınBenzer Konular