İlk Yenilmez Kaptan Amerika filmi Kanal D ekranlarında

/ 9 Ekim 2018 / / yorumsuz
İlk Yenilmez Kaptan Amerika filmi Kanal D ekranlarında

İlk Yenilmez Kaptan Amerika filmi hangi kanalda ? diye merak edenler bu yazımızı okumanızı öneririz.  Başrollerinde Chris Evans, Hayley Atwell, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones ve Sebastian Stan’ın oynadığı İlk Yenilmez Kaptan Amerika filmi  Kanal D ekranlarında olacak.  11 Ekim Perşembe Saat 20:00 de ekranlara gelecek İlk Yenilmez Kaptan Amerika filmini izlemek için ekran başında yerinizi mutlaka alın.

İlk Yenilmez Kaptan Amerika filmi hangi kanalda ?

 

Marvel Comics tarafından yaratılan çizgi roman karakteri Kaptan Amerika, yani Steve Rogers, bu filmde Kaptan Amerika olarak bilinen süper askere dönüşeceği deneysel bir programa katılmaya gönüllü olduğu zamanlardaki Marvel Evreni’nin ilk günlerine dönüyor. Kaptan Amerika , kötü Red Skull’ın liderliğindeki HYDRA organizasyonuyla savaşmak için Bucky Barnes ve Peggy Carter’la güçlerini birleştiriyor.

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika, ilk kez 1997 yılında bir konsept olarak Artisan Entertainment tarafında hayata geçirilmek üzere tasarlandı. Fakat proje 2003 yılına kadar bir gelişme gösteremedi. Bu tarihten sonra proje Paramount Pictures’e geçti. Ana karakterler 2010’da belirlendi ve filmin çekimleri 2010 Haziran’ında başladı. Çekimler Londra, Manchester ve Liverpool’da gerçekleşti, post prodüksiyon aşamasında 3D’ye dönüştürüldü.

Filmin prömiyeri 19 Temmuz 2001’de Hollywood’da yapıldı ve dünyada ilk kez 22 Temmuz 2011’de vizyona girdiBenzer Konular