Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İsimsizler 10.Bölüm Fragmanı 29 Mayıs

2 ay önce
3.730 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Yeni bölümü heyecanla beklenen İsimsizler dizisinin 29 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 10.bölümünün tanıtım fragmanı yayınlandı. Dayı’nın vurulması ile birlikte onu hastaneye kaldıran ekip, merakla ne olacağını bekliyor.

Doktorların tüm çabalarına rağmen Dayı, hayata veda mı edecek?
Dayı, ekiple birlikte girdiği en son çatışmada cesurca mücadelesiyle örgütün dikkatini çekerek namluları kendisine yöneltir. Bunun sonucunda hain bir saldırı ile yere düşer. Arkadaşlarının bağrışlarına rağmen yere yıkılarak o an herkesi derin bir üzüntüye boğar. En hızlı şekilde hastaneye getirilir ve doktorlara teslim edilir. Doktorlar tüm imkanlarını kullanarak Dayı’yı hayatta tutmaya çalışır. Ama herkesin gözyaşları sel olur ve bağrışlar gittikçe yükselir. Yoksa tüm çabalara rağmen Dayı ölecek mi?

Yeni bölümü heyecanla beklenen İsimsizler dizisinin 29 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 10.bölümünün tanıtım fragmanı yayınlandı. Dayı’nın vurulması ile birlikte onu hastaneye kaldıran ekip, merakla ne olacağını bekliyor. Doktorların tüm çabalarına rağmen Dayı, hayata veda mı edecek? Dayı, ekiple birlikte girdiği en son çatışmada cesurca mücadelesiyle örgütün dikkatini çekerek namluları kendisine yöneltir. Bunun sonucunda hain […]

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.