İsimsizler 7.bölüm fragmanı neler olacak özeti

/ 2 Mayıs 2017 / / yorumsuz
İsimsizler 7.bölüm fragmanı neler olacak özeti

Ekranların yeni fenomen dizilerinden birisi olan İsimsizler’de bu hafta yine heyecanlı bir bölüm vardı. İzleyicilerin dikkatli bir şekilde izlediği bölümden sonra 8 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin 7.bölümünde yaşanacaklar heyecanla bekleniyor.

İsimsizler dizisi 7.bölüm ile Pazartesi akşamı saat 20.00’de yayında olacak.

İSİMSİZLER 7.BÖLÜM FRAGMANI (Fragman yayınlandıktan sonra burada olacaktır)

SON BÖLÜM NELER OLDU

En son yayınlanan 6.bölümde kaymakama yapılan düşmanca bir suikaste rağmen hayatta kalmayı başarır Fatih Kaymakam. Kurtulmasını üzerine giydiği çelik yeleğe borçludur. Bu olay arkasında kimlerin olduğunu araştırır ve iz sürer ekip. Kaymakamda bu işi kimlerin yaptırdığının araştırmasını yapmaktadır. Bu olayın iç yüzünü öğrenen Fatih kaymakam, karşısında Otto’ nun olduğunu öğrenince karşısına çıkar ve bu olayın onları yıldırmayacağını ve şimdikinden daha da güçlü olarak karşılarında olacaklarını ifade ediyor.

Tabii bu olayları üstlenmeyen Otto kendi içinde bir çelişkiye düşmüş durumdadır. Son bölümde yaşanan Afran’ ın da vuruluş olması en dikkat çekici durumlardan biri haline gelmiştir. Elif’ te bu kötü sürprizle karşı karşıya kalmaktadır.Benzer Konular