İsimsizler dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

/ 25 Ocak 2017 / / yorumsuz
İsimsizler dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan İsimsizler dizisinin oyuncuları merakla bekleniyor. Son günlerde Fox TV’den sonra Kanal D’den askeri tarz bir yapım ekrana geliyor.

Son yıllarda yaşanan terör olaylarını konu alacak olan dizinin kadrosunda yer alacak olan isimler belli oldu. Ancak henüz izleyiciler ile paylaşılmadı.

DİZİNİN KONUSU
Güneydoğu’da terör ile ilgili yaşanan bir mücadelenin konu alacağı ve bu mücadelede ilçede görev yapan Kaymakam’ın Polis ve Asker ilgili her şey anlatılacak. Dizinin tam olarak konusu ve hikayesi ilerleyen günlerde açıklanacak.

22.BÖLÜM FRAGMANI

3.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI
10 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 3.bölümün tanıtım fragmanı yayınlandı.

DİZİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Ekranların merakla beklenilen dizilerinden birisi olan İsimsizler’in ne zaman başlayacağı belli oldu. Dizi ilk bölümü ile 27 Mart Pazartesi akşamları yayında olacaktır. Böylece Kanal D’nin yayın tarihi açıklanmış oldu.

2.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Dizinin ne zaman başlayacağı hakkında ilk detaylarda gelmeye başladı. İlk alınan bilgilere göre dizinin Mart ayı gibi izleyici karşısında olması planlanıyor.

Es Film ve Barakuda Film tarafından hazırlanacak olan İsimsizler dizisi, son yılların önemli projelerinden birisi olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya oturuyor.

DİZİNİN OYUNCULARI LİSTE İSİMLERİ
Yeni yapımın oyuncuları açıklandıkça buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca yapımın ilk fragmanı “Bu vatanın isimsiz kahramanları asla tükenmeyecek!” sloganı ile yayınlandı.

Uğur Güneş / Kaymakam Fatih

Bülent Alkış / Dayı ( Hasan Bozkırlı )

Sedat Mert / Olcay Demir

Taner Ertürkler /Ahmet Akıncı

Volkan Keskin / Kürşad Yusufoğlu

Çağkan Çulha / Murat Gürcan

Musab Ekici / Derman Taşçı

Sera Kutlubey / Seher

Algı Eke / Elif Toprak

TANITIM FRAGMANI