İskele Sancak 11 mayıs izle Kanal 7

/ 11 Mayıs 2018 / / yorumsuz
İskele Sancak 11 mayıs izle Kanal 7

Tarafsız tartışma programı İskele Sancak 11 mayıs izle Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. İçeriği Türkiye gündemindeki güncel haberleri ve gelişmeleri olumlu olumsuz açık oturumda tartışma programı.

Önceki bölümlerinden sonra 11 mayıs 2018 izleyicilerinin beklediği kritik gün. Seçimlere günler kala İskele Sancak programından bazı konu başlıkları haberlerimize geldi. Türkiye’deki kur dalgalanması geçici diyen bakanlarımızın her açıklamasından sonra daha da güçlü artış gösteren kur rejimi Türkiye’nin eriyen para birimi uluslar arası satın alma gücünü bitiriyor.

Ülke içi ekonomik kriz yaşanmaması için devletimiz piyasayı rahatlatacak girişimlerde bulunurken ardı arkası kesilmiyor. Bazı karşıt görüşlü kişiler seçim öncesinde patlak veren ekonomiyi silah olarak kullanıyorlar. Halk bu konuda ne diyor ve ne düşünüyor. 2 tl den başlayıp 5 tl yi geçen euro ülkede en hızlı çıkış ve hergün yeni bir rekor kırıyor bu gidişat ile de durmayacağa benziyor. Tüm bu ekonomik konuların tartışıldığı iskele sancak 11 mayıs izle programında tekrar bölümü yayınlanmayacak.

İskele Sancak izleyebileceğiniz tek şansınız 11 mayıs günü Kanal 7 ekranlarında cuma akşamı 23:15 te bulunmalısınız. İskele sancak programına nasıl soru gönderebilir yada programa nasıl katılabilirsiniz açık bir açıklama bulunmamış. Bu konuda iletişim sağlandığında sizinle paylaşacağız.