İstanbullu Gelin dizisinden Bade ayrıldımı ?

/ 27 Nisan 2018 / / yorumsuz
İstanbullu Gelin dizisinden Bade ayrıldımı ?

Hira Koyuncuoğlu’nun canlandırdığı İstanbullu Gelin dizisindeki Bade diziden ayrılma kararı aldı. Dizinin senaryosunda bu durum taşınma kararı olarak lanse ettirildi. Özcan Deniz’in başrölünde oynadığı aşk dizisinden son haber geldi.

Hira Koyuncuoğlu başka bir diziden güzel bir teklif alınca bunu yapımcısı ile konuştu. Yapımcısının elinde birşey olmayınca son 1 bölüm daha oynayabilmesi için ikna olan Hira Cuma akşamı kendi adına final bölümünü oynayarak İstanbullu Gelin dizisinden ayrılıyor. Dizi içerisindeki önemli isim olan Bade diziden ayrıldıktan sonra dizi bitecekmi yerine kim gelecek bilemiyoruz ancak bildiğimiz başröl oyuncusunun diziden ayrılması İstanbullu Gelin dizisi akıbeti açısından iyi olmadı.

İstanbullu Gelin dizi setinde aşk yaşadığı Berkay Hardal ise dizideki arka plan karakteri dolayısı ile sitem etmiş ön planda bir röle geçmek istemişti. Ancak senaryo gereği bunun mümkün olmadığı anlatılamamış ve diziden ayrılma kararı alarak ayrılmıştı. Aynı zamanda Berkay Hardal ile Hira Koyuncuoğlu’nun yakın ilişkisi devam etmekte idi. Hira’nın diziden ayrılmasına Berkay’ın da baskı yaptığı kurulan senaryolar arasında.

Yeni Dizi Meleklerin Aşkı dizisinde başröl oynayacak olan İstanbullu Gelin dizisinin Bade’si Hira Koyuncuoğlu cuma günü yayınlanacak yeni bölüm ile sevgilisi Berkay Hardal ile diziden ayrılacak. Meleklerin Aşkı dizisi için henüz çekimlere başlanmadı ve ilk bölümü nezaman yayınlanacağını bilmiyoruz. Bir yaz dizisi olmasını muhtemel görüyoruz.