İstanbullu Gelin Faruk öldü mü? Son dakika !

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
İstanbullu Gelin Faruk öldü mü? Son dakika !

İstabullu gelin dizisindeki Faruk öldü mü. Özcan Deniz diziden ayrıldı Faruk’un ölüm haberi ve detayları İStanbullu gelin 49. bölüm de karşımıza geldi.

Beklediğimiz üzücü haber İstanbullu Gelin 49. bölüm izleyenlerini yaşa boğdu. Düşüp bayılan Faruk’un beynindeki tümör ilerlemişti. Güncel medyada da diziden ayrılacağını açıklayan Özcan Deniz İstanbullu Gelin son bölümde öldü mü. Konaktan ayrılacak mı derken ölüm haberi bizi üzdü.

Özcan Deniz diziden Ayrılıyor mu neden ?

Yapımcısı ile fiyat üzerinde anlaştığı dizi bu sezon finaline kadar olan Özcan Deniz aldığı reytinglerden dolayı maliyetlerin karşılanmaması nedeni ile diziden ayrılma kararı aldı. İstanbullu gelin dizisindeki Faruk’un ölüm sahnesi ile dizi finale bir adım daha yaklaşmış olacak.

Faruk’un hastalığı son zamanlarda bir hayli ilermemişti. Durumu kritikleşen Faruk beyin tümörü nedeni ile beyin fonksiyonları yerine tam randomanlı getiremiyordu. Tümör’ün beyni sıkıştırması ile patlayan beyin duvarı Faruk’un adli tıptan gelen ölüm nedeni oldu. İstanbullu gelin 49. bölüm Faruk’un ölümü ve Özcan Deniz’in diziden ayrılışını konu alıyor.