İstanbullu Gelin Süreyya konaktan ayrılacak mı

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
İstanbullu Gelin Süreyya konaktan ayrılacak mı

Konağa uyum sağlayamayan İstanbullu Gelin Süreyya konaktan ayrılacak mı Faruk konaktan ayrılacak mı yani Faruk ile Süreyya konaktan ayrılacaklar mı hamile olan Süreyya’yı Esma hanım ikna edebilecek mi yoksa kararı kesin mi hepsi İstanbullu Gelin 48. bölüm izleyenleri karşısında cevap verecekler.

Star Tv akşamlarında bu akşam 20:00’da ekranlarda olacak İstanbullu Gelin 48. bölüm fragmanında da görülen Süreyya hamiledir. Süreyya Faruk’tan olan çocuğunu konakta büyütmek istememektedir. Faruk ile de bu konuyu konuşmuş konaktan ayrılma kararı almıştır. Konaktan ayrılacağı günü sayarken Sema Hanım Süreyya’yı ikna etmek için yanına gelir. Ona Umut’un odasını kullanabileceğini ve konaktan ayrılmamasını söyler. Süreyya Umut’un odasını kabul edecek mi ve bebeğini konakta büyütmeye karar değiştirecek mi 48. bölümde göreceğimiz konular arasında.

Süreyya konaktan ayrılmır ise Faruk ne olacak? Faruk eşini ve çocuklarını bırakmayacağı için Faruk ta konaktan ayrılmak durumunda dizinin sonunu getirecek haber olur. Sema Hanım’ın olaya el atması ile sonuca bağlanacak konaktan ayrılma konusu Umut’un odasının tahsisi ile son bulacak. Özcan Deniz 4 mayıs akşamı yayınlanacak İstanbullu Gelin 48. bölüm izlemenizi şiddetle öneriyor.