İstanbullu Gelin Yaz Kim ? Süreyya’nın Kızı

/ 25 Ağustos 2018 / / yorumsuz
İstanbullu Gelin Yaz Kim ?  Süreyya’nın Kızı

Yeni sezonun açılmasına az bir süre kaldı. Dizilere transfer oyuncular arasında İstanbullu Gelin Yaz Kim ? Süreyya’nın kızı kim oynayacak biliyor musunuz? İşte o isim açıklandı gelin hep beraber Yaz’ın biyografisini inceleyelim.

Geçtiğimiz sezonda Faruk ile Süreyya arasındaki ilişkiden meydana gelen bebeğin ismi Yaz bu sezon genç kız olarak diziye dahil oldu. İstanbullu Gelin Yaz adı ile diziye dahil olan genç oyuncu senaryodaki yerini aldı. O3 Medya yapımının en büyük projesi olan İstanbullu Gelin dizisinin baş rolünde Özcan Deniz ve Aslı Enver oynuyor. 2. Sezonun eylül sonunda başlayacağını açıklayan yapımcı şirket Ahsen Eroğlu ile masaya oturdu. Şuanda oyuncu senaryoyu ezberliyor. Yeni sezondaki yeni rolü Yaz kimdir sorusuna en iyi cevabı vermek için çalışıyor.

İstanbullu Gelin Yaz Kim

Süreyya’nın kızı Yaz kimdir ? Kimin oynayacağı daha geçtiğimiz sezonda merak ediliyordu. Yeni sezonda yetişkin olarak diziye dahil olacak Yaz karakterini Ahsen Eroğlu canlandıracak. 1994 doğumlu Ahsen Çorlu’da doğdu. 160 Cm boyu ile 49 Kg fiziği gözleri etkiliyor. Son zamanlarda artan oyuncu maliyetleri nedeni ile ekranlara yeni oyuncular transfer edilmeye başlandı. Aslen beden eğitimi öğretmeni olan Ahsen oyunculuk hayatında da çok başarılı.

İstanbullu Gelin Yaz daha önce nerede oynuyordu hatırlıyor musunuz? Sizlere yardımcı olalım. Geçtiğimiz yıllarda Yedigün ve Tadım reklamlarını gözünüzde canlandırın. Şimdi Ahsen’i herkes hatırladı değilmi. Masum bakışı ve bebek yüzü ile Yaz karakterini kabul eden genç oyuncu yeni sezonda İstanbullu Gelin dizisinde olacak. Özcan Deniz ve Aslı Enver ile sezon sonuna kadar beraber hareket edecek. Bakalım İstanbullu Gelin Yaz Kim olacak. Kimin tarafını tutacak.

Süreyya’nın kızı Yaz kimdir

Ahsen Eroğlu biyografisinde 3 adet dizi bulunuyor. Daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ve Anne dizisinde rol almıştı. Son rol aldığı dizi ise Kanal D yapımı Kızlarım İçin dizisindeki Suna rolü oldu. İş bu sonucunda İstanbullu Gelin Yaz Kim yakından tanıdık. Genç ve güzel beden eğitimi öğretmeni Faruk ile Süreyya’nın ilişkisinden doğan Yaz karakterini canlandıracak. Kendisini yeni projesinde 2. sezon boyunca izleyeceğiz. Faruk bu durumu nasıl açıklayacak ve Süreyya ile arasındaki ilişki nasıl devam edecek merak içerisindeyiz. Eylül ayı itibari ile Ahsen dizi çekimlerine katılacak ve Eylül’ün ilk haftasının sonunda tanıtım fragmanı yayınlanacak.