Jet Sosyete 10. bölüm tekrarı ne zaman? Hangi gün

/ 25 Nisan 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete 10. bölüm tekrarı ne zaman? Hangi gün

Gülse Birsel’in Avrupa yakası dizisinden sonra yeni dizisi Jet Sosyete dizisinde aslında gerçekleri anlatıyor. Sosyete de artık herkes botokslu ve estetik ameliyatlı oldular. Kısa zamanda yeni teknoloji olan estetik ameliyatları birkaç yıl sonrasında yapılan bölgelerde ciddi derecede sıkıntılar yaratmaya başladı. Bu durumu ele alan Gülse Birsel dizide Gizem karakteri ile çok başarılı.

Gizem 10. bölüm tekrarını izlemeden önce 10. bölüm özetinden bahsedelim. Gizem devlet kayıtlarına baktığında evli olmadığını görür. Tabiki Cengiz Bey için bu durum çok can sıkıcı olacaktır. Yemeğe evli görünmüyoruz devlet böyle düşünmüyor diye baskın olarak gelir ve olay başlar.

İngilizde dilinden bahsedip 3 kelimeden sadece yes no çıkartabilen ise yeni bölüm izleyicilerini güldürdü. Peki ya devletin bile kabul etmediği dediği zamanında giydiği gelinlik modelinin artık eski demesi nedeni ile yeni gelinlik isteyen Gizem için nedemeli? Cengiz Gizem’e her yıl yeni gelinlikmi almalı peki bu durumu duyacak olan kayın valideye nedemeli tepkisi nasıl oldu hep beraber Jet Sosyete 10. bölüm tekrarı ne zaman? Hangi gün bakalım görelim.

Jet sosyete her pazar akşamı 22:00 da tekrar bölümü ile yayınlanıyor.